Визначено провідного девелопера Івано-Франківщини

Визначено провідного девелопера Івано-Франківщини

Business Olimp Awards
Підбито попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп - 2021». Серед регіональних будівельників професійною нагородою відзначено івано-франківська компанія Blago developer.
Інвестиційно-девелоперська компанія Blago developer, одна з найбільш великих в Прикарпатті, вже більше 18 років працює на ринку нерухомості. Забудовник успішно реалізував кілька амбітних проєктів, застосовуючи сучасні архітектурні рішення, інновації та нові технології. Зараз компанія будує 11 об'єктів, загальна площа яких становить понад 830 тис. Квадратних метрів. Всі проекти відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності. Кожен з них є гармонійною екосистемою інфраструктурних і технологічних рішень.
Основними перевагами житлових об'єктів компанії Blago developer є вдале розташування, функціональні продумані планування квартир, програми лояльності, якість будівництва і матеріалів, відмінна інфраструктура і організація простору для відпочинку. Забудовник пропонує широкий асортимент житла - 11 комплексів в різних районах Івано-Франківська з житлом різного класу (еліт, бізнес, комфорт) і типу (стандарт-квартири, smart-квартири, lite-квартири, пентхауси, апартаменти, котеджі), а також більше 120 варіантів планувань. Крім того, покупцям житла надається можливість авторської внутрішнього перепланування та допомогу з дизайном інтер'єру.
В цьому році компанія Blago developer нагороджена професійною будівельною премією в номінації «Ведучий девелопер Івано-Франківщини» за багаторічний успішний досвід будівництва житлових об'єктів, провідні позиції в регіоні, різноманітність і якість житла.
Детальніше про цю будову читайте на сайті
Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» щорічно оцінює кращі проекти, компанії, бренди. До його складу входять представники професійних галузевих асоціацій -
Основними критеріями відбору є:
• репутація компанії в професійному співтоваристві,
• інновації, технічні та технологічні нововведення,
• виконання зобов'язань перед клієнтами,
• нові програми, об'єкти і проекти.
Лауреатами премії в 2021 році стали такі відомі компанії як Інтергал-Буд, Comfort Life, а також масштабні новобудови Академ-Квартал 4U, Riverside і ін.
Премією «Український Будівельний Олімп», заснованої в 2006 році, щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
+380 44 360 XX XX +380 44 360 3082
Ідентифікатор: 15198
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями