Bila Vezha Group підготували експертну думку "Як вибрати локацію для старту бізнесу?"

Bila Vezha Group підготували експертну думку "Як вибрати локацію для старту бізнесу?"

Bila Vezha Group
134
Ви давно мрієте відкрити бізнес-проєкт, проте не знаєте як правильно вибрати місце для власної справи.
Начальник відділу продажів Bila Vezha Group Максим Савін погодився надати кілька порад, що допоможуть вам визначитися з вибором.

Якщо ви зважилися на те, щоб відкрити власну справу в стаціонарному режимі, то маєте точно знати для кого ви це робите, хто ті люди, які можуть бути потенційними клієнтами. Говорячи мовою бізнесу — потрібно визначитися із цільовою аудиторією. Адже вік, стать, спосіб життя та мислення суттєво впливають на розвиток вашої справи. І погодьтеся, цільова аудиторія нічного клубу і дитячого розважального центру дещо різниться. Виходячи вже від виду вашої діяльності та цільової аудиторії можна розпочинати вибір місця розташування за певними критеріями.

В першу чергу, необхідно звернути увагу на трафік місця розташування. Наявність поряд торгово-розважального центру, поштового відділення, банку підвищить відвідуваність і вашої торговельної точки, а також суттєво може збільшити кількість ваших потенційних клієнтів. Раджу особисто приїхати до визначеного місця і порахувати реальну кількість людей, що так чи інакше проходять повз.

Формат продажу теж важливий фактор при виборі, адже кав’ярня чи цукерня передбачає швидкий і легкий доступ, тому для такого різновиду діяльності ліпше обрати перший поверх будівлі.

Позаяк інтернет продажі можна здійснювати і з четвертого поверху будь-якого приміщення, а важливість постійного напливу клієнтів не є пріоритетним параметром для даного формату. Так само обирати вищі поверхи можуть ті, в кого в планах відкрити перукарню, чи швейну майстерню. Люди цілеспрямовано шукатимуть саме вас і немає потреби переплачувати зайві кошти за оренду торговельних приміщень на першому поверсі.

Для відкриття власної справи треба підготуватися заздалегідь перед початком сезону, потурбуватися про асортимент торгової точки і його зміну. Підписувати угоди з контрагентами звісно краще наперед. Це забезпечить стабільне і безперебійне постачання, а також убереже від ризику підвищення цін при раптовому подорожчанні товарів. Те саме стосується і орендної плати. При підписанні договору оренди на річний термін можна обумовити знижку на ціну квадратного метра у період міжсезоння.

Наразі існує можливість розпочати бізнес з інвестування у нерухомість, що будується. Це значно може зменшити суму стартових інвестицій та розширить ваші можливості вибору. Радимо також звернути свою увагу на проєкти, які будуються в центрі міста і звісно надійних забудовників з бездоганною діловою репутацією.

Ви завжди зможете дізнатися про наявність вільних площ, приміщень та їх актуальну ціну, зателефонувавши у відділ продажів Bila Vezha Group або замовивши дзвінок нашого менеджера натиснувши кнопку поруч.

Інформаційна довідка – Bila Vezha Group – група компаній, які займаються наданням повного циклу послуг у галузі будівництва та управління нерухомістю.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора
Ідентифікатор: 15070
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями