УКРСТК

ТОВ УКРСТК

Київ
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 341 9788
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 842 1298
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 44 503 7068
  • Досягнення
  • Контакти

ТОВ УКРСТК

Компанія "УкрСТК" пропонує комплексні рішення для енергоефективного будівництва житлових і промислових будівель – системи утеплення, гідро- і звукоізоляції стін і покрівлі, підлоги і фундаменту, сонячні системи опалення, теплові насоси, твердопаливні котли на пеллетах, енергозберігаючі радіатори, системи опалення стелі, системи мікроклімату, димарі керамічні Icopal Wulkan. Компетентні фахівці компанії допоможуть у виборі необхідних матеріалів і проконсультують по можливостях їх застосування.

Основні втрати тепла (до 40%) відбуваються через стіни будівлі, тому їх утепленню слід приділити особливу увагу. Ефективніше утеплювати стіни зовні, огороджувальна конструкція в цьому випадку накопичує тепло, а точка роси переходить в теплоізолюючий шар і втрати тепла значно скорочуються. Залежно від облаштування фасаду для утеплення застосовується мінеральна вата (Техноблок, Техновент, Технофас), екструдований пінополістирол (Техноплес) або піноскло.

Значна частина тепловтрат відбувається через фундамент, підземні частини будинку і цокольні поверхи (до 20%)/ Якщо підвальне приміщення опалюється, теплоізоляція захищатиме стіни від промерзання, буде запобігати появі конденсату, вогкості і плісняви. Для утеплення стін підвалу рекомендуємо використати плити з піноскла або екструдованого пінополістиролу (XPS).

Покрівля в сучасному енергоефективному будинку може бути виконана з різних матеріалів і також вимагає якісного утеплення. Для скатних кровель в якості теплоізолюючого шару краще використати мінеральну вату (два-три шари), яка надійно захищатиме не лише від теплових втрат, але і від зайвого шуму. Рекомендуємо використати плити Роклайт, Технолайт, Isover Скатна Покрівля.

Для облаштування зеленої, інверсійної і експлуатованої покрівель рекомендуємо застосовувати піноскло або екструдований пінополістирол (XPS), для традиційної плоскої покрівлі без захисного стягування підійдуть плити з мінеральної вати (Техноруф, Техноруф Н, Техноруф В).

Для скорочення тепловтрат і витрати енергоресурсів в житлових і промислових будівлях недостатньо обмежитися тільки утепленням огороджувальних конструкцій. Також важливо провести комплекс заходів по теплоізоляції інженерних мереж – трубопроводів, повітропроводів, агрегатів і промислового устаткування. Для цього застосовується технічна теплоізоляція - вспінений каучук Kaiflex, технічна ізоляція Техноніколь, Rockwool, Isover, сегментний утеплювач з піноскла.
Оновлення: 23.03.2016
Зареєстровано: 23.09.2009
Ідентифікатор: 8543
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/ukrstk
QR-код сторінки компанії УКРСТК
Посилання для мобільних пристроїв
УКРСТК на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Межигірська, 82а 04080
1 підписувач
Ирина
Ирина
Популярність компанії
1842 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 275