Оделеон

ЧП Оделеон

Одеса
Тел.:
+380 48 737 XX XX +380 48 737 3552
Тел.:
+380 48 737 XX XX +380 48 714 4366
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ЧП Оделеон

Компанія Оделеон представляє вироби зі штучного каменю, виготовленi за унікальною технологією ОДЕЛІТ. Ми застосовуємо штучний камінь для виробництва бруківки, елітної тротуарної плитки, предметів ландшафтного дизайну, стежок, цокольних й інтерє’рних каменів, малих архітектурних форм та елементів декору, камінів. Штучний камінь ОДЕЛІТ різноманітних форм і фактур, дозволить втілити в життя всі Ваші дизайнерські задуми й створити СВІЙ ексклюзивний і неповторний антураж.
Варто відзначити той факт, що технологія вироблення штучного каменю Оделіт гарантує одержання виробів з високими характеристиками міцності, які в кілька разів перевершують показники ординарної тротуарної плитки, а також сланців, вапняків, мармуру, і максимально наближають штучний камінь ОДЕЛІТ за показниками міцності до граніту. Це дозволяє нам надавати гарантію на вироби до 50-ти років, яка немає аналогів в Україні.
Штучний камінь ОДЕЛІТ, виробляється з натуральних й екологічно чистих компонентів, що гарантує його безпеку й відсутність радіаційного тла, що найчастіше є присутнім у натуральних породах каменю.
Пластикові форми, у якості яких переконалися багато виробників штучного каменю, розробляються й випускаються на нашому підприємстві. Це дозволяє робити ексклюзивні вироби по ескізах наших клієнтів.
Ми вдячні за зроблений Вами вибір на користь наших виробів. Упевнені в тому, що штучний камінь ОДЕЛІТ прослужить Вам довгі роки, прикрашаючи Ваші володіння, і протягом усього цього часу буде дарувати Вам позитивні емоції.
Оновлення: 08.05.2009
Зареєстровано: 24.06.2008
Ідентифікатор: 5163
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/odeleon
Оделеон на мапі
Центральний офіс
Одеса, вул. Асташкіна, 15 65020
Популярність компанії
914 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 289