AVM Development Group

ТОВ AVM Development Group

Київ
Тел.:
+380 44 222 XX XX +380 44 222 9646
Моб.:
+380 44 222 XX XX +380 98 934 3434
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ AVM Development Group

Девелоперська компанія AVM DevelopmentGroup була створена в 2011 році і вже успішно реалізувала та ввела в експлуатацію більше 80-ти будинків. Загальна площа побудованих об'єктів - більше 30 000 м2, площа забудови перевищує 10 га. У наші нові зручні квартири і сучасні таунхауси в комфортних для життя районах заселилися вже більше 1000 осіб. Ще 54 будинки знаходяться на стадії будівництва.

Ми пишаємося тим, що наші проекти здаються в рамках заявлених термінів і повністю задовольняють очікування наших клієнтів. Ми враховуємо потреби кожного - від тих, хто планує інвестувати у великі котеджі або таунхауси, або тих, хто бажає придбати однокімнатну квартиру площею 26,1 м2, до тих, хто зараз орендує квартиру і може розраховувати тільки на придбання власного житла в розстрочку.

Надійність - не просто наш принцип, а доведений часом факт. Ми ставали на ноги в непростий післякризовий період, проте маючи серйозний досвід у будівництві багатоквартирних житлових комплексів у Києві та передмісті, ми подолали труднощі і тепер впевнено і стабільно розвиваємося. За роки роботи ми проаналізували і освоїли всі аспекти будівництва «від А до Я», в результаті чого нам вдалося вивести нову формулу успіху, яку ми зараз реалізуємо в усіх наших будівельних проектах.

Ця модель базується на «трьох китах» успішного будівельного проекту: оптимальному співвідношенні ціна/якість, добре розвиненій інфраструктурі і зручному місці розташування. Всі наші проекти орієнтовані на поєднання переваг активного міського життя і життя в затишному передмісті.

Ми не йдемо на компроміси і завжди орієнтуємося на вигоду клієнта - нам важливо, щоб житлові комплекси були не тільки безпечні, але й зручні, мали хорошу інфраструктуру і відмінну транспортну розв'язку. AVM Development Group облаштовує тільки такі місця, які поєднують в собі кращі сторони міських і приміських забудов.

До проектів девелоперської компанії AVM Development Group належать:
• ЖК «Гнатовський»
• ЖК «Супутник-Білогородка»
• ЖК «Супутник-Гатне»
• ЖК «Нова Конча-Заспа».
Оновлення: 04.06.2015
Зареєстровано: 04.06.2015
Ідентифікатор: 32799
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/avm
AVM Development Group на мапі
Центральний офіс
Київ, просп. Академика Палладина