Пісок яружний (кар'єрний)

70 грн замовити
Ціна за т.
+380 50 266 XX XX +380 50 266 9313
Київ
Продавець: ЕКТА БУД
Пісок яружний (кар'єрний)
Кар'єрний пісок - неорганічний сипучий матеріал з крупністю до 5 мм, що утворився в результаті природного руйнування скельних гірських порід і отримується при розробці піщаних і піщано-гравійних родовищ без використання або з використанням спеціального збагачувального обладнання.
Широко використовується в складі будівельних матеріалів, для намивання ділянок під будівництво, для піскоструминної обробки, при зведенні доріг, насипів, у житловому будівництві для зворотної засипки, при благоустрої дворових територій, при виробництві розчину для кладки, штукатурних і фундаментних робіт, використовується для бетонного виробництва. При виробництві залізобетонних виробів, бетону високих марок міцності, а також при виробництві тротуарної плитки, бордюрів, колодязних кілець використовують грубозернистий пісок (Модуль крупності 2,2-2,5). Дрібний будівельний пісок використовується для приготування накривочних розчинів. Крім того, пісок є основним компонентом при виготовленні скла.
Будівельний річковий пісок досить широко застосовується в різних декоративних (змішують з різними барвниками для отримання спеціальних структурних покриттів) та оздоблювальних роботах готового приміщення. Він також виступає компонентом асфальтобетонних сумішей, які використовуються в будівництві і укладанні доріг (в тому числі і для будівництва аеродромів), а також в процесах фільтрування і очищення води.
Технічні характеристики
Артикул61299
Оновлення: 16.07.2021
Додано: 04.06.2020
Ідентифікатор: 61299
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії ЕКТА БУД - 10 позицій