Дизайн стін у передпокої

Як вибрати колір стін для дизайну інтер'єру

Дизайн стін — приклади колірних рішень для інтер'єру
 11 697

Суміжні простори всередині будинку можуть створити проблему, коли ви намагаєтеся вибрати колір для своїх стін. Ось кілька порад, які допоможуть створити приємні колірні переходи з однієї частини вашого будинку в іншу.

Як вибрати колір стін у передпокої

Передпокій справляє грандіозне перше враження, коли ви використовуєте драматичний темний колір при вході (наприклад, Georgian Bay) і більш світлий відтінок (Fleur de Sel) на задньому плані. Завдяки цьому житловий простір видається більш відкритим і просторим, коли хтось входить до будинку.

Дизайн стін у передпокої
У передпокої використовуйте темний колір при вході і більш світлий відтінок на задньому плані. Контраст кольорів справляє незабутнє враження Фото: Sherwin-Williams

Оформлення стін між залою і відкритими сходами

Щоб створити гармонію між залою і відкритими сходами, спробуйте пофарбувати всі бильця і поручні в один колір. Можна використовувати колір Spearmint, що поєднується з чистим білим (Pure White), яким пофарбовані стіни.

Дизайн сходів
Щоб створити гармонію між залом і відкритими сходами, спробуйте пофарбувати всі бильця і поручні в один колір Фото: Sherwin-Williams

Віддаєте перевагу яскравим кольорам у вашому будинку, але у вас темний і прямий коридор? Буде хорошою ідеєю підкреслити такий легкий колір, як Blue Horizon з глянсовим оздобленням. Пофарбуйте стіни коридору в світлий легкий колір, щоб додати висоти стелі і ширини підлозі.

Яскраві стіни в інтер'єрі

Якщо подобаються сміливі кольори, як то Invigorate, але ви не хочете перестаратися, використовуйте його в якості основного кольору в одній кімнаті й як кольоровий акцент — у сусідній, щоб зв'язати їх. Колір Black Fox відмінно підійде для контрасту.

Яскраві кольори в інтер'єрі з Sherwin-Williams
Приклад використання яскравих кольорів в інтер'єрі Фото: Sherwin-Williams

Оформлення стін у вітальні

Якщо вітальня та їдальня ділять одну стіну, пофарбуйте стіну в один колір, а підвіконня та інші елементи в колір на тон світліше. Тут ми бачимо Neutral Ground і Dovetail.

Колір стін у вітальні
Приклад оформлення стін у вітальні і їдальні Фото: Sherwin-Williams

Якщо у вашій кімнаті є стіна з функцією освітлення, спробуйте її пофарбувати в той же колір, що і інші, щоб вони гармоніювали. Тут показаний світлий нейтральний колір Magnetic Gray.

Стіна з функцією освітлення
Стіну з функцією освітлення можна пофарбувати в той же колір, що й інші стіни Фото: Sherwin-Williams

Білий колір в інтер'єрі

У великих відкритих приміщеннях не бійтеся застосовувати простий білий колір на стінах. Використовуйте яскраві кольорові аксесуари, щоб пожвавити обстановку.

Білий колір в інтер'єрі
У великих приміщеннях сміливо використовуйте білий колір на стінах. Яскраві аксесуари пожвавлять обстановку Фото: Sherwin-Williams

Яку фарбу для стін і стелі вибрати

Не обов'язково тільки стіни допоможуть поєднати внутрішній простір вашого будинку. Використання більш світлого тону, такого як Rock Candy, на стелі — це стильний спосіб додати закінчений вигляд кімнатам. Тут ми бачимо його в поєднанні з кольором Foggy Day на стінах.

Яку фарбу для стін і стелі вибрати
Стелю пофарбуйте в більш світлий тон, ніж стіни. Це додасть кімнатах закінченого вигляду Фото: Sherwin-Williams

Як підібрати колір стін онлайн

Створити гармонійний дизайн онлайн просто. Відвідайте сайт Sherwin-Williams.com, введіть назву кольору, виберіть потрібний блок і підбирайте кольори.
З Sherwin-Williams ви можете бути впевнені, що колірна схема вашого будинку буде сучасною і красивою.

Як підібрати колір стін онлайн
Відвідайте сайт Sherwin-Williams.com, введіть назву кольору, виберіть потрібний блок і підбирайте кольори Фото: Sherwin-Williams
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через BAU.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще