Дизайн стін у передпокої

Як вибрати колір стін для дизайну інтер'єру

Дизайн стін — приклади колірних рішень для інтер'єру
7 526

Суміжні простори всередині будинку можуть створити проблему, коли ви намагаєтеся вибрати колір для своїх стін. Ось кілька порад, які допоможуть створити приємні колірні переходи з однієї частини вашого будинку в іншу.

Як вибрати колір стін у передпокої

Передпокій справляє грандіозне перше враження, коли ви використовуєте драматичний темний колір при вході (наприклад, Georgian Bay) і більш світлий відтінок (Fleur de Sel) на задньому плані. Завдяки цьому житловий простір видається більш відкритим і просторим, коли хтось входить до будинку.

Дизайн стін у передпокої
У передпокої використовуйте темний колір при вході і більш світлий відтінок на задньому плані. Контраст кольорів справляє незабутнє враження Фото: Sherwin-Williams

Оформлення стін між залою і відкритими сходами

Щоб створити гармонію між залою і відкритими сходами, спробуйте пофарбувати всі бильця і поручні в один колір. Можна використовувати колір Spearmint, що поєднується з чистим білим (Pure White), яким пофарбовані стіни.

Дизайн сходів
Щоб створити гармонію між залом і відкритими сходами, спробуйте пофарбувати всі бильця і поручні в один колір Фото: Sherwin-Williams

Віддаєте перевагу яскравим кольорам у вашому будинку, але у вас темний і прямий коридор? Буде хорошою ідеєю підкреслити такий легкий колір, як Blue Horizon з глянсовим оздобленням. Пофарбуйте стіни коридору в світлий легкий колір, щоб додати висоти стелі і ширини підлозі.

Яскраві стіни в інтер'єрі

Якщо подобаються сміливі кольори, як то Invigorate, але ви не хочете перестаратися, використовуйте його в якості основного кольору в одній кімнаті й як кольоровий акцент — у сусідній, щоб зв'язати їх. Колір Black Fox відмінно підійде для контрасту.

Яскраві кольори в інтер'єрі з Sherwin-Williams
Приклад використання яскравих кольорів в інтер'єрі Фото: Sherwin-Williams

Оформлення стін у вітальні

Якщо вітальня та їдальня ділять одну стіну, пофарбуйте стіну в один колір, а підвіконня та інші елементи в колір на тон світліше. Тут ми бачимо Neutral Ground і Dovetail.

Колір стін у вітальні
Приклад оформлення стін у вітальні і їдальні Фото: Sherwin-Williams

Якщо у вашій кімнаті є стіна з функцією освітлення, спробуйте її пофарбувати в той же колір, що і інші, щоб вони гармоніювали. Тут показаний світлий нейтральний колір Magnetic Gray.

Стіна з функцією освітлення
Стіну з функцією освітлення можна пофарбувати в той же колір, що й інші стіни Фото: Sherwin-Williams

Білий колір в інтер'єрі

У великих відкритих приміщеннях не бійтеся застосовувати простий білий колір на стінах. Використовуйте яскраві кольорові аксесуари, щоб пожвавити обстановку.

Білий колір в інтер'єрі
У великих приміщеннях сміливо використовуйте білий колір на стінах. Яскраві аксесуари пожвавлять обстановку Фото: Sherwin-Williams

Яку фарбу для стін і стелі вибрати

Не обов'язково тільки стіни допоможуть поєднати внутрішній простір вашого будинку. Використання більш світлого тону, такого як Rock Candy, на стелі — це стильний спосіб додати закінчений вигляд кімнатам. Тут ми бачимо його в поєднанні з кольором Foggy Day на стінах.

Яку фарбу для стін і стелі вибрати
Стелю пофарбуйте в більш світлий тон, ніж стіни. Це додасть кімнатах закінченого вигляду Фото: Sherwin-Williams

Як підібрати колір стін онлайн

Створити гармонійний дизайн онлайн просто. Відвідайте сайт Sherwin-Williams.com, введіть назву кольору, виберіть потрібний блок і підбирайте кольори.
З Sherwin-Williams ви можете бути впевнені, що колірна схема вашого будинку буде сучасною і красивою.

Як підібрати колір стін онлайн
Відвідайте сайт Sherwin-Williams.com, введіть назву кольору, виберіть потрібний блок і підбирайте кольори Фото: Sherwin-Williams
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через BAU.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще