Як вибрати бойлер: 5 характеристик, на які варто звернути увагу

Як вибрати бойлер: 5 характеристик, на які варто звернути увагу

Про критерії вибору бойлера

Залежність від централізованої мережі водопостачання влаштовує далеко не всіх. Часті збої, відсутність гарячої води через планову діагностику або усунення аварій — ці незручності знайомі всім, хто підключений до такої системи. Альтернатива централізованій системі — це бойлери, які останнім часом стають все більш популярними.

З якісним і надійним бойлером у споживачів завжди є гаряча вода. Ознайомитися з пропозиціями від сучасних виробників і придбати бойлери можна на www.moyo.ua — офіційному веб-ресурсі мережі традиційної роздрібної та онлайн-торгівлі. Розберемося, що необхідно враховувати, щоб правильно вибрати бойлер:

1. Ціна

Не варто гнатися за разючо низькою ціною. Важливо пам'ятати, що компанія не буде працювати собі в збиток. Тому «атракціон небаченої щедрості» — це швидше за все приманка до неякісного товару.

2. Розмір

Габаритний пристрій навряд чи ідеально впишеться в інтер'єр. З іншого боку, краще пожертвувати невеликою кількістю вільного простору, ніж страждати від того, що бойлер не справляється з обсягами робіт. Переваги великих бойлерів — високий коефіцієнт корисної дії та гарантія міцності зварних швів.

3. Терміни виконання гарантійних зобов'язань

Мінімальні строки гарантії можуть говорити як про впевненість виробника в якості своєї продукції, так і про його бажання якнайшвидше позбутися відповідальності.

4.Наявність захисного магнієвого анода

Цей елемент контролює рівень солі у воді, що нагрівається, запобігаючи передчасній появі корозії та накипу на тильній стороні стінок бака.

5. Різновиди ТЕНів

Сьогодні існує два поширених типи бойлерів — з мокрим і сухим ТЕНом. Перші підходять для нагрівання фільтрованої або м'якої води, а другі — для жорсткої.

Окрім зазначених характеристик важливу роль у процесі вибору бойлера також відіграє обсяг бака, матеріал, з якого він виготовлений, потужність, кількість ТЕНів і тип установки. Сподіваємося, що ця буде вам корисною і допоможе вибрати дійсно надійний і ефективний бойлер.

Автор: moyo

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не співпадати з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через BAU.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
Технології «Розумна» інтер'єрна фарба
«Розумна» інтер'єрна фарба
Виявляється, повітря у приміщенні може очищатися від шкідливих речовин за допомогою інтер'єрної фарби
Технології Як придбати водонагрівач за помірну ціну
Як придбати водонагрівач за помірну ціну
Рекомендації на прикладі бойлерів Gorenje
Технології Світло прогресує
Світло прогресує
Компактні люмінесцентні лампочки відходять у минуле
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями