Як вибрати бойлер: 5 характеристик, на які варто звернути увагу

Як вибрати бойлер: 5 характеристик, на які варто звернути увагу

Про критерії вибору бойлера
 8 367

Залежність від централізованої мережі водопостачання влаштовує далеко не всіх. Часті збої, відсутність гарячої води через планову діагностику або усунення аварій — ці незручності знайомі всім, хто підключений до такої системи. Альтернатива централізованій системі — це бойлери, які останнім часом стають все більш популярними.

З якісним і надійним бойлером у споживачів завжди є гаряча вода. Ознайомитися з пропозиціями від сучасних виробників і придбати бойлери можна на www.moyo.ua — офіційному веб-ресурсі мережі традиційної роздрібної та онлайн-торгівлі. Розберемося, що необхідно враховувати, щоб правильно вибрати бойлер:

1. Ціна

Не варто гнатися за разючо низькою ціною. Важливо пам'ятати, що компанія не буде працювати собі в збиток. Тому «атракціон небаченої щедрості» — це швидше за все приманка до неякісного товару.

2. Розмір

Габаритний пристрій навряд чи ідеально впишеться в інтер'єр. З іншого боку, краще пожертвувати невеликою кількістю вільного простору, ніж страждати від того, що бойлер не справляється з обсягами робіт. Переваги великих бойлерів — високий коефіцієнт корисної дії та гарантія міцності зварних швів.

3. Терміни виконання гарантійних зобов'язань

Мінімальні строки гарантії можуть говорити як про впевненість виробника в якості своєї продукції, так і про його бажання якнайшвидше позбутися відповідальності.

4.Наявність захисного магнієвого анода

Цей елемент контролює рівень солі у воді, що нагрівається, запобігаючи передчасній появі корозії та накипу на тильній стороні стінок бака.

5. Різновиди ТЕНів

Сьогодні існує два поширених типи бойлерів — з мокрим і сухим ТЕНом. Перші підходять для нагрівання фільтрованої або м'якої води, а другі — для жорсткої.

Окрім зазначених характеристик важливу роль у процесі вибору бойлера також відіграє обсяг бака, матеріал, з якого він виготовлений, потужність, кількість ТЕНів і тип установки. Сподіваємося, що ця буде вам корисною і допоможе вибрати дійсно надійний і ефективний бойлер.

Автор: moyo

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через BAU.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще