«Розумна» інтер'єрна фарба

«Розумна» інтер'єрна фарба

Виявляється, повітря у приміщенні може очищатися від шкідливих речовин за допомогою інтер'єрної фарби
 23 045

Більшість будівельних матеріалів, таких як ламінати, шпалери, ДВП, ізоляційні матеріали виділяють шкідливі для організму випаровування (летючі органічні сполуки, ЛОС), погіршуючи якість повітря у приміщенні. Як правило, ми не відчуваємо ці випаровування, тоді як вони завдають організму непоправної шкоди (запах формальдегідів стає чутливим для людини тільки тоді, коли їх концентрація в повітрі перевищує допустимі норми у десятки разів). Особливо ця проблема актуальна для дитячих садків, шкіл, а також лікарень і поліклінік.

Міжнародні стандарти екологічної безпеки ISO 14024 строго регламентують допустиму кількість ЛОС у будівельних матеріалах. З огляду на це, виробники якісних будівельних матеріалів працюють над новими екологічно чистими продуктами. А є компанії, які пішли ще далі, створюючи матеріали, здатні очищати повітря і запобігати його забрудненню.

Так, американська компанія зі 150-ти річним досвідом Sherwin-Williams розробила акрилові інтер'єрі фарби нового покоління Harmony, які мають низку «розумних» еко-властивостей і здатні забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні.

Краска Harmony
Фото: Sherwin-Williams

Очищення повітря від шкідливих випарів

У виробництві еко-фарби Harmony застосовується інноваційна технологія, яка дозволяє знижувати концентрацію формальдегіду та інших шкідливих речовин у повітрі з потенційних джерел, таких як ламінати, ДВП, ізоляційні матеріали, тканини тощо.

Зниження концентрації формальдегідів відбувається на молекулярному рівні. Коли газоподібний формальдегід вступає в контакт з поверхнею, забарвленою акриловими інтер'єрними фарбами Harmony, фарба руйнує органічну сполуку, буквально розриваючи вуглецевий ланцюг, і перетворює молекули газу в молекули води та інертного газу, нешкідливого для людей.

Краска Harmony
Фото: Sherwin-Williams

Очищення повітря від неприємних запахів

Дезодораційна технологія допомагає знизити запахи органічного походження від домашніх тварин, приготування їжі або диму. При повітряно-крапельному впливі молекули запаху вступають у контакт з поверхнею, покритою фарбою Harmony, руйнуються і розсіюються.
Повітря залишається свіжим набагато довше, що важливо як для приватного будинку або квартири, а також дитячих садків, шкіл, лікарень, поліклінік і комерційних приміщень.
Покриття здатне нейтралізувати молекули речовини з неприємним запахом і покращувати тим самим якість повітря протягом багатьох років.

Тривалість дії і здатність покриття Harmony активно зменшувати запахи і знижувати рівень формальдегіду залежить від концентрації та кількості пофарбованої площі. Чим більше пофарбована площа, тим вище показники. Термін служби покриття і частота очищення не впливають на ефективність технології.

Краска Harmony
Фото: Sherwin-Williams

Коротко про всі переваги фарби Harmony

Переваги інтер'єрої фарби Harmony TM Sherwin Williams:

  1. Має у своєму складі антимікробні добавки, які перешкоджають росту цвілі і грибка на поверхні фарби.
  2. Фарба має чудову покривістість (125%) і довговічність.
  3. Стійка до частого миття і тертя.
  4. Нульовий вміст ЛОС відповідає найвищим нормам вмісту летких органічних сполук, гарантує санітарну безпеку, у тому числі для алергіків.
  5. Має обмежену довічну гарантію на термін служби домоволодіння.

Фірмові магазини Sherwin-Williams:

  • • Київ, вул. Чорновола, 2
  • • Одеса, в ТЦ МЕГАДОМ, павільйон №3
  • • Дніпро, по вул. Грушевського, 50
  • • Запоріжжя, ул.Запорожская, 6А

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через BAU.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще