«Розумна» інтер'єрна фарба

«Розумна» інтер'єрна фарба

Виявляється, повітря у приміщенні може очищатися від шкідливих речовин за допомогою інтер'єрної фарби
calendar_today
30 листопада 2017
query_builder
visibility
5 023

Більшість будівельних матеріалів, таких як ламінати, шпалери, ДВП, ізоляційні матеріали виділяють шкідливі для організму випаровування (летючі органічні сполуки, ЛОС), погіршуючи якість повітря у приміщенні. Як правило, ми не відчуваємо ці випаровування, тоді як вони завдають організму непоправної шкоди (запах формальдегідів стає чутливим для людини тільки тоді, коли їх концентрація в повітрі перевищує допустимі норми у десятки разів). Особливо ця проблема актуальна для дитячих садків, шкіл, а також лікарень і поліклінік.

Міжнародні стандарти екологічної безпеки ISO 14024 строго регламентують допустиму кількість ЛОС у будівельних матеріалах. З огляду на це, виробники якісних будівельних матеріалів працюють над новими екологічно чистими продуктами. А є компанії, які пішли ще далі, створюючи матеріали, здатні очищати повітря і запобігати його забрудненню.

Так, американська компанія зі 150-ти річним досвідом Sherwin-Williams розробила акрилові інтер'єрі фарби нового покоління Harmony, які мають низку «розумних» еко-властивостей і здатні забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні.

Краска Harmony
Фото: Sherwin-Williams

Очищення повітря від шкідливих випарів

У виробництві еко-фарби Harmony застосовується інноваційна технологія, яка дозволяє знижувати концентрацію формальдегіду та інших шкідливих речовин у повітрі з потенційних джерел, таких як ламінати, ДВП, ізоляційні матеріали, тканини тощо.

Зниження концентрації формальдегідів відбувається на молекулярному рівні. Коли газоподібний формальдегід вступає в контакт з поверхнею, забарвленою акриловими інтер'єрними фарбами Harmony, фарба руйнує органічну сполуку, буквально розриваючи вуглецевий ланцюг, і перетворює молекули газу в молекули води та інертного газу, нешкідливого для людей.

Краска Harmony
Фото: Sherwin-Williams

Очищення повітря від неприємних запахів

Дезодораційна технологія допомагає знизити запахи органічного походження від домашніх тварин, приготування їжі або диму. При повітряно-крапельному впливі молекули запаху вступають у контакт з поверхнею, покритою фарбою Harmony, руйнуються і розсіюються.
Повітря залишається свіжим набагато довше, що важливо як для приватного будинку або квартири, а також дитячих садків, шкіл, лікарень, поліклінік і комерційних приміщень.
Покриття здатне нейтралізувати молекули речовини з неприємним запахом і покращувати тим самим якість повітря протягом багатьох років.

Тривалість дії і здатність покриття Harmony активно зменшувати запахи і знижувати рівень формальдегіду залежить від концентрації та кількості пофарбованої площі. Чим більше пофарбована площа, тим вище показники. Термін служби покриття і частота очищення не впливають на ефективність технології.

Краска Harmony
Фото: Sherwin-Williams

Коротко про всі переваги фарби Harmony

Переваги інтер'єрої фарби Harmony TM Sherwin Williams:

  1. Має у своєму складі антимікробні добавки, які перешкоджають росту цвілі і грибка на поверхні фарби.
  2. Фарба має чудову покривістість (125%) і довговічність.
  3. Стійка до частого миття і тертя.
  4. Нульовий вміст ЛОС відповідає найвищим нормам вмісту летких органічних сполук, гарантує санітарну безпеку, у тому числі для алергіків.
  5. Має обмежену довічну гарантію на термін служби домоволодіння.

Фірмові магазини Sherwin-Williams:

  • • Київ, вул. Чорновола, 2
  • • Одеса, в ТЦ МЕГАДОМ, павільйон №3
  • • Дніпро, по вул. Грушевського, 50
  • • Запоріжжя, ул.Запорожская, 6А

 
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не співпадати з думкою автора
Технології Як придбати водонагрівач за помірну ціну
Як придбати водонагрівач за помірну ціну
Рекомендації на прикладі бойлерів Gorenje
Технології Світло прогресує
Світло прогресує
Компактні люмінесцентні лампочки відходять у минуле
Технології Ноу-хау дорожньої безпеки: відбійник, який поглинає удар
Ноу-хау дорожньої безпеки: відбійник, який поглинає удар
Роликовий відбійник, який плавно повертає автомобіль на дорогу
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями