ПРОГРЕССИВ

ТОВ ПРОГРЕССИВ

Київ
Тел.:
+380 67 509 XX XX +380 67 509 4224
Відкрито
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ ПРОГРЕССИВ

Компанія заснована в 2006 році. За 7 років роботи зарекомендувала себе на українському ринку як надійний постачальник опалювального та котельного обладнання. Запорука успішної роботи був зумовлений вибором таких європейських виробників котельного обладнання як: Beretta, Vaillant, Protherm, які відомі своєю надійністю і якістю.

Побутове опалювальне обладнання Beretta дуже затребуване мешканцями приватного сектора. Саме тому більш ніж в 70 містах України на сьогодні є сервісні центри даної торгової марки, які обслуговують клієнтів. Повний асортимент котлів різної потужності і функціональності складає більше 300 одиниць, які завжди є в наявності на складах.

Асортимент комплектуючих для повного монтажу включає наступні товарні групи: поліпропіленові та поліетиленові труби системи внутрішньої та зовнішньої каналізації сталеві, алюмінієві і біметалічні радіатори. Усі типові розміри сталевих радіаторів ТМ Gresso в будь-який момент доступні в складській програмі, а також можлива поставка будь-яких нестандартних типорозмірів під замовлення. У постійно розширюваному складському асортименті Ви знайдете різноманітні фітинги, запірні крани та інші необхідні комплектуючі, системи теплої підлоги і сонячні колектори.

Компанія успішно і плідно співпрацює з будівельними роздрібними торговельними мережами України, такими як: Практікер, Леруа Мерлен, Епіцентр, Нова Лінія, Олді невеликими магазинами роздрібної торгівлі, а також з будівельно-монтажними організаціями. Ми завжди відкриті для ділового спілкування з діючими і новими клієнтами і готові запропонувати взаємовигідні умови для довгострокового співробітництва.

З 2012 року працює інтернет-магазин опалювальної техніки, де можна детально ознайомиться і замовити потрібний Вам опалювальний котел або бойлер з усіма комплектуючими. Менеджери нашої компанії завжди з радістю допоможуть Вам з вибором і дадуть відповідь на всі виникаючі питання.
Оновлення: 26.08.2018
Зареєстровано: 13.02.2015
Ідентифікатор: 32400
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/progressive
Центральний офіс
Київ
Режим роботи:
ПРОГРЕСИВ
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
546 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 893