Парасолька

ЧП Парасолька

Дніпро
Тел.:
+380 98 690 XX XX +380 98 690 7174
Моб.:
+380 98 690 XX XX +380 67 541 7174
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ЧП Парасолька

МАРКІЗИ - Ролети-АЛЮМІНІЄВІ СІМТЕМИ - Безрамне скління - ТЕНТИ - НАВІСИ
РЕФЛЕКСОЛІ - Перголи
Системи з висувним тканинним тентом

Компанія `Парасолька` - Ваші речі в порядку!

Продукція нашої компанії `Парасолька` покликана захистити ваше майно і матеріальні цінності, як в приміщенні, так і поза домом.

Безсумнівно, елегантний спосіб захистити ваше майно поза будинку від впливу стихій - це маркізи і парасольки-патіо. Геть фольгу на вікнах: маркіза і парасолька-патіо прекрасно і стильно захистять Вас від сонця і дощу, а також привнесуть трохи романтики та затишку в зовнішній інтер`єр приміщення. За допомогою маркізи легко оформити фасад в стилі модерн, а також зробити його яскравим, незабутнім, елегантним або надати йому більш класичний вигляд, згідно з вашим розсудом. Також маркіза, як і парасолька-патіо, є дуже вдалими рекламними носіями для вас і ваших клієнтів. Крім того, вони можуть перебувати, як і в вертикальному так і в горизонтальному положенні, для економії корисного простору, оскільки їх можна розмістити навіть у Вас на балконі.

Наша компанія `Парасолька` пропонує широкий спектр мркіз і патіо для будинків, барів, ресторанів, магазинів і готелів. Наші маркізи також захистять альтанки, тераси, вікна, зимові сади, незалежні літні конструкції, офісні та адміністративні будівлі, машини і багато інших предметів, що знаходяться поза будівлею.

Ми пропонуємо нашим клієнтам послуги з виготовлення, монтажу та обслуговування в`їзних, гаражних і промислових воріт, а також захисні ролети, ролетні ворота, ролетні решітки та ролетну автоматику. Ви можете не тільки захистити свою територію за допомогою потужних воріт, але і переконатися в перевазі ролет, які забезпечують теплозбереження в холодні періоди року, захист від яскравого світла і перегріву в літній період, а також захист віконних і дверних прорізів від проникнення шляхом злому і поліпшення звукоізоляції.

Продукція нашої компанії `Парасолька` є унікальною можливістю поліпшення безпеки та зовнішнього вигляду будь-якого приміщення. Наша продукція приємно здивує Вас своєю різноманітністю, якістю і, звичайно, ціною. Ми готові красиво оформити ваш фасад, надати йому неповторний колорит і елегантність: для цього нам потрібна лише ваша фантазія.

УВАГА!! НОВИНКА!!

НАША КОМПАНІЯ `ПАРАСОЛЬКА` ПРОПОНУЄ ВАМ ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ!

Безрамне скління

За найпривабливішими ДЛЯ ВАС ЦІНАМИ!
Оновлення: 10.06.2012
Зареєстровано: 29.02.2012
Ідентифікатор: 15989
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/parasollka
Парасолька на мапі
Центральний офіс
Дніпро, 8 марта 49000
Популярність компанії
1049 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 554