ЧП Interplitka

Харків
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 302 3781
  • Досягнення
  • Контакти
Опис

ЧП Interplitka

Керамічна плитка в Харкові, як і в Україні в цілому - дуже популярний оздоблювальний матеріал. По-перше - історично. Тому що всі ми з дитинства - жителі міст, селищ, сіл пам'ятаємо у ванній або на кухні, навіть в бабусиному будиночку, красиву блискучу плиточку, яку хотілося обов'язково помацати: з чого ж воно зроблено?

Але головне, звичайно, в іншому. Незважаючи на появу суперсучасних матеріалів для обробки інтер'єрів і фасадів, проста плитка з кераміки в силу цілого набору своїх властивостей залишається одним з найпрактичніших і конкурентних матеріалів обробки. Вона має велику механічну міцність, жорсткість і стійкість до деформації, яка в 10 разів перевищує аналогічний показник для цементу і залізобетону. До того ж керамічна плитка хімічно інертна, не проводить електричного струму, не вигорає під впливом сонячних променів. А з екологічного погляду взагалі є ідеальним матеріалом. Як, власне уся кераміка, яка є не що інше, як глиняні вироби, обпалені при температурі понад 900 градусів за Цельсієм.

Погодьтеся, що часто купити керамічну плитку хочеться навіть з чисто естетичних міркувань. Сьогодні в спеціалізованих магазинах просто очі розбігаються від вражаючої різноманітності візерунків, малюнків, тонів, півтонів, фарб і поєднань цього ходового товару. А ще у Харкова з керамічною плиткою свої "особливі стосунки". Саме тут знаходиться знаменитий Харківський плитковий завод, який, на відміну від інших підприємств, не лише ні на день не припиняв роботи, але і щорічно нарощує потужності, постійно модернізується. Тому саме в нашому місті можна купити керамічну плитку недорого. Причому дуже високої якості. До того ж місто, не дивлячись ні на що, будується, темпи житлобудівництва не знижуються. Та і приватне будівництво не відстає. Так що "плиткові" стосунки" в Харкові - це надовго.

У нашому інтернет-магазині (а реально це - база готової продукції в районі Харківського плиткового заводу) ви можете вибрати по каталогах керамічну плитку дуже хорошої якості як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Причому, самих останніх моделей і видів, практично будь-яких розмірів. І реально недорого це купити. Причому, якщо потрібно - з доставкою.

А приступити до вибору можна вже прямо зараз. Дзвоніть, пишіть, приїжджайте!
Оновлення: 27.06.2019
Зареєстровано: 27.06.2019
Ідентифікатор: 36423
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/interplitka
QR-код сторінки компанії Interplitka
Посилання для мобільних пристроїв
Interplitka на мапі
Центральний офіс
Харків, вул. Плиткова, 1Д 61143