АБ-СОЮЗ

ТОВ АБ-СОЮЗ

Київ
Тел.:
+380 67 444 XX XX +380 67 444 4746
Закрито ⋅ Відкривається: пн, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ АБ-СОЮЗ

Скління, закриття віконних прольотів полікарбонатом. Висотні роботи. Особливо ефективно для відновлення скління промислових будівель і споруд. Значна економія коштів і часу, немає необхідності встановлювати армоване скло, теплозахист і суттєве енергозбереження. Великий вибір матеріалів.

Підбір, монтаж, налагодження і пуск систем освітлення, електроживлення, сигналізації, відеоспостереження, відео- і аудіотрансляції, телефонних та комп'ютерних мереж, будівництво під ключ електропідстанцій. Якісно, ​​в зазначені терміни, з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Телефонуйте, ми працюємо для вас!

У продажу є саморізи для кріплення профнастилу та металочерепиці виробництво Польща. Відмінна якість. Оцинковані і з полімерним покриттям RAL. Оптові і роздрібні пропозиції. Продаж від 1 шт. Доставка.

Кольорові витяжні заклепки для кріплення профнастилу та металочерепиці виробництво Польща. Відмінна якість. Оптові і роздрібні пропозиції. Продаж від 1 шт. Доставка.

Компанія «АБ-СОЮЗ» виробляє профнастил різних конфігурацій, використовуючи якісну рулонну сталь світових виробників. Комплектуємо витяжними заклепками в кольорі профнастилу та саморізами по необхідності. Великий вибір зі складу. У нас мінімальні терміни на виробництво профілю. Постійним клієнтам діє система знижок.

Виготовляємо і реалізуємо гвинтові сваї. Будь-які розміри під замовлення і в наявності. Консультації безкоштовно. Швидко та якісно.

Гвинтові сваї використовуються:
Для малоповерхового житлового будівництва (основа на болотистих ґрунтах будівництво, обмежений за часом)
Як фундаментів для ЛЕП і мачт
Для каркасних будинків і споруд (ангари, склади)
Легкі споруди (огорожі, рекламні щити)
Гідротехнічні споруди на обводнених ґрунтах (причали, мости і т.п.)
Для зміцнення укосів
В умовах реконструкції, де необхідно виключити вібрацію при заглибленні в грунт (фундаменти для обладнання в існуючих будинках, будівництво поблизу культурних та історичних пам'яток)
В якості основ для тимчасових споруд, з можливістю подальшого демонтажу (торгові павільйони, споруди атракціонів)
Як анкери для відтяжок
Гвинтовими сваями підсилюють монолітний фундамент, при складних грунтах або обводнених ґрунтах. (Наприклад: плита на гвинтових сваях, стрічка на гвинтових сваях)
В якості фундаменту промислових теплиць
В якості фундаменту шумозахисних екранів.
Оновлення: 09.01.2017
Зареєстровано: 07.01.2017
Ідентифікатор: 34483
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/ab-souz
АБ-СОЮЗ на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Будіндустрії, 6 01013
Режим роботи:
АБ-СОЮЗ
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
243 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 185