Деккер

ЧП Деккер

Ужгород
Тел.:
+380 312 61 XX XX +380 312 617 761
Моб.:
+380 312 61 XX XX +380 50 555 0679
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ЧП Деккер

Наша компанія працює на ринку покрівельних та облицювальних матеріалів з 2009 р. Головний офіс компанії знаходиться в Ужгороді.

В даний час підприємство є офіційним представником бельгійської групи «ETEX» - покрівельні матеріали марки CREATON, німецького виробника Roben, австрійських концернів TONDACH, Leier, представником компаній VELUX і FAKRO (мансардні вікна і супутні матеріали), а також ексклюзивним партнером польського виробника покрівельних аксесуарів «Wentop». У період з 2010 року і по сьогоднішній день ПП «Деккер» щороку регулярно займає лідируючі позиції на ринку України з продажу продукції Creaton, що є одним з провідних виробників керамічної черепиці в Європі.

Діяльність компанії спрямована на те, щоб найбільш повно задовольнити потреби клієнта, запропонувати комплексне рішення і забезпечити високий рівень сервісу і постачання якісної продукції. Наші фахівці допоможуть підібрати матеріал з оптимальним співвідношенням «ціна-якість», грамотно укомплектувати і поставити продукцію відповідно до Вашого замовлення. На сьогоднішній день кількість реалізованих проектів, в яких ми брали активну участь вимірюється сотнями.

Основна продукція, яка поставляється нашою компанією:
• керамічна черепиця Creaton, Roben, Tondach, Braas
• цементно-піщана черепиця Euronit і Lеier
• покрівельні аксесуари та мембрани Wentop
• мансардні вікна Velux, Fakro
• керамічні блоки, керамічні перемички і системи димоходів для всіх видів котлів і камінів виробника Leier
• надаємо послуги з доставки матеріалів на об'єкт замовника.

Ще організації в Ужгороді

Оновлення: 09.05.2017
Зареєстровано: 09.05.2017
Ідентифікатор: 34934
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/dekker-kiev
Центральний офіс
Ужгород, 02100