ТОВ ДИВА

Харків
Тел.:
+380 57 758 XX XX +380 57 758 5529
Тел.:
+380 57 758 XX XX +380 57 758 5529
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ ДИВА

Компанія DIVA є офіційним представником в Україні концерну BARPIMO протягом 9 років. BARPIMO - іспанський виробник, що спеціалізується на розробці і виробництві лакофарбових систем для захисту деревини та металу від зовнішніх впливів.
Продукція BARPIMO широко застосовується в деревообробній галузі і для обробки металевих виробів. За визнанням фахівців на даний момент для захисту металів від корозії різного походження на перше місце виходять матеріали на базі епоксидних і поліуретанових модифікованих смол. Основна перевага даних полімерних покриттів-їх довговічність, міцність і захисні функції. Їм не страшні розчинники, луги, кислоти, бензин, мастила та ін склади. Яскраво виражені підвищені антикорозійні властивості. Полімерні покриття нешкідливі для здоров`я і навколишнього середовища ..
Напрямок лакофарбових матеріалів по металу представлено наступними продуктами:
- Поліуретанова система, що включає в себе грунт, емалі згідно кольорам RAL, декоративні текстурні металики і фарби спецпризначення;
- Епоксидна система представлена ​​грунтами з наступними властивостями: з підвищеними антикорозійними властивостями, зміцнені високим вмістом Zn, що володіють здатністю протистояти високо агресивних середовищ. Емалі використовують для обробки верстатів, хімічних і медичних лабораторій, ємностей і сталевих трубопроводів з питною водою, для обробки цистерн, контейнерів, сховищ (причому зовнішнього базування і підземного) для хімічно агресивних речовин і нафтопродуктів. Також існує фарба стійка на пробій до 15 000V для захисту покладених у грунт металевих водопровідних, газопровідних, нафтопровідних труб, проводок кабелю, цистерн, резервуарів;
- Алкідна серія матеріалів представлена ​​грунтами-ізолянтом, антикорозійними грунтами та грунтами з підвищеною адгезією (для гладких поверхонь). Емалі декоративні згідно кольорам RAL і для покриттів з молотковим ефектом.
- До спец. продуктів відносяться покриття різні за своєю природою з наступними властивостями: високотемпературні (300 град і 600 град), зовнішня фарба для бетонних підлог, діелектрична фарба на пробій до 15 000V, гідроізоляційна фарба (для виробів, що працюють під землею)
Оновлення: 19.08.2011
Зареєстровано: 19.08.2011
Ідентифікатор: 14287
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/DIVA
ДИВА на мапі
Центральний офіс
Харків, ул.Военная, 20 61001