ТОВ БИОПС

Донецьк
Тел.:
+380 95 879 XX XX +380 95 879 6022
Моб.:
+380 95 879 XX XX +380 67 153 7277
Тел.:
+380 95 879 XX XX +380 622 942 496
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ БИОПС

`Механічний завод БІОПСІЯ` динамічно розвивається багатопрофільне підприємство. Основним напрямом діяльності заводу є: виготовлення, монтаж та демонтаж металоконструкцій, об`єктів цивільного та промислового призначення. Наше підприємство так само здійснює вантажні перевезення по Україні і країнам СНД будь-якої продукції на відкритий і тентований напівпричепи.
Серед наших замовників-великі вітчизняні фірми:
- СВЦ `Донецький Виставковий Центр` - були виготовлені та змонтовані металоконструкції на 600 тонн і залізобетонні колони виставкового залу. Проведена укладання покрівлі та обшивка стін з профнастилу. Виконано демонтаж металоконструкції першої черги.
- Шахта ім. Засядька м. Донецьк - були виготовлені та змонтовані металоконструкції будівель свінооткормочніка.
- `ONIX DON` м. Макіївка - був виготовлений і змонтований металоконструкції станції техобслуговування автомобілів.
- `Олімп` - виготовлені металоконструкції транспортних галерей станції зерносховища на 300 тонн.
- `Юрковська ТЕС` м. Ватутіне Черкаської області проведений демонтаж металоконструкцій блоків 1-7 на 4500 тонн.
- Завод `Буддеталь` у с.м.т. Новий світ Донецької області-Здійснювалася реконструкція та демонтаж металлоконструкцій.Наш завод своєму розпорядженні всі необхідні потужності для виробництва 4000 тонн на рік, є два великих промислових цеху площею 2500 м2 і 5000 м2 оснащені обладнанням для виробництва металоконструкцій. Для будівельно-монтажних робіт підприємство має крани на гусеничному ходу-ДЕК вантажопідйомністю 25 тн., Автокранами на автомобільному ходу з аналогічною вантажопідйомністю, автомобілями типу Маз-довгомір для перевезення металопрокату і готової продукції.
Підприємство випускає металоконструкції різного виду (Колони, ферми, консолі, стійки, балки, прогони, зв`язку, рами під обладнання, сходи, огороджувальні конструкції та інші.), Будь-якого ступеня складності. Встановлене на заводі обладнання та кваліфіковані дипломовані робочі дозволяють виконувати всі необхідні цикли робіт на високому технологічному рівні і з якістю, що відповідає національним стандартам. Розташування цехів і заводських підрозділів дає можливість ефективно управляти виробничими потоками на протязі всього технологічного циклу. Фарбувальний цех дає можливість виконувати роботи за технологіями якісної антикорозійного захисту з гарантією.
Кожне замовлення з виготовлення та монтажу металоконструкцій, вироблених заводом, по-своєму індивідуальний. До процедури виробництва та монтажу металоконструкцій підприємство приступає після укладення договору про виготовлення на підставі креслень КМ або КМД, які ми розробляємо в найкоротші терміни. Вартість, терміни виготовлення і монтаж встановлюється окремо по кожному замовленню в залежності від складності комплектації, наявності розробленої технічної документації. Розміщуючи замовлення у нас Ви економите свій час і гроші, тому що вартість виготовлення і монтажу металоконструкцій у нас нижче ринкових на 10-15%.
Оновлення: 11.11.2010
Зареєстровано: 07.10.2010
Ідентифікатор: 11418
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/BIOPS
БИОПС на мапі
Центральний офіс
Донецьк
Популярність компанії
10 позиція в рейтингу сайтів
Всього переглядів: 453