Воротні Системи - Дніпропетровськ

ЧП Воротні Системи - Дніпропетровськ

Дніпро
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 785 8071
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 97 161 3176
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ЧП Воротні Системи - Дніпропетровськ

Компанія `Воротні Системи - Дніпропетровськ` займається реалізацією, монтажем і сервісним обслуговуванням рухомих огороджувальних конструкцій за напрямками: Секційні гаражні ворота, Промислові секційні ворота, Зсувні ворота, Розпашні ворота, Хвіртки, Автоматика для всіх типів воріт і ролет, Ролети, рольставні, рольворота, Шлагбауми, Протипожежні двері, Складське, перевантажувальний обладнання. Компанія `Воротні Системи - Дніпропетровськ` пропонує продукцію всіх світових виробників рухомих огороджувальних конструкцій за напрямками: - Автоматичні ворота всіх типів: `DoorHan` (Росія), `ALUTECH` (Білорусія), Hormann (Німеччина), NORMSTAHL (Німеччина), `Krispol `(Польща),` Ryterna `(Литва), Gant (Китай)
- Ролетів і рольворот: `DoorHan` (Росія), `ALUTECH` (Білорусія), Hardwick (Україна)
- Автоматики для всіх типів воріт і ролет: `DoorHan` (Росія), `Faac` (Італія), CAME (Італія), Nice (Італія), Marantec (Німеччина), Sommer (Німеччина), Somfy (Німеччина).
- Шлагбаум: `DoorHan` (Росія), `Faac` (Італія), CAME (Італія), Nice (Італія)
- Перевантажувального обладнання: `DoorHan` (Росія)
Наші консультанти допоможуть вибрати ворота, підібрати автоматику, шлагбаум та ролетні системи для Вашого дому, з урахуванням побажань за вартістю і дизайну, а також відповідно до технологічних вимог будь-якого виробничого підприємства. Компанія має власну сервісну службу, фахівці якої нагромадили великий практичний досвід з установки всіх видів виробів, що постачаються і беруть на себе їх гарантійне обслуговування. Наше довголітнє співробітництво з провідними виробниками рухомих огороджувальних конструкцій дозволяє Вам купити їх за більш низькою ціною. Ми впевнені, що наші розцінки Вам сподобаються. Поспішайте замовити, уточнюйте діючі знижки на ворота, ролети. Купити, викликати БЕЗКОШТОВНО замірника на Ваш об`єкт, замовити виготовлення або дізнатися ціни, придбати ворота і ролети можна за багатоканальним телефоном: (056) 785 - 80 - 71
Оновлення: 29.08.2012
Зареєстровано: 09.09.2010
Ідентифікатор: 11187
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/vsd
QR-код сторінки компанії Воротні Системи - Дніпропетровськ
Посилання для мобільних пристроїв
Воротні Системи - Дніпропетровськ на мапі
Центральний офіс
Дніпро, вул Плеханва, 3д 491010
Популярність компанії
2185 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 635