Стильні ворота

ЧП Стильні ворота

Дніпро
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 785 8555
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 377 1717
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ЧП Стильні ворота

Фірма `СТИЛЬНІ ВОРОТА` займається виробництвом, реалізацією, монтажем і сервісним обслуговуванням конструкцій.
Ми пропонуємо Вашій увазі:
- СЕКЦІЙНІ (ГАРАЖНІ) ВОРОТА від світових виробників. При виробництві секційних воріт врахований передовий досвід кращих європейських компаній. Застосовані комплектуючі, аксесуари, які повністю відповідають стандартам якості. Всі матеріали для виробництва секційних воріт раціонально підібрані з метою забезпечити зручність, надійність, безпеку і довговічність конструкції. В наявності є широкий ряд типорозмірів і видів монтажу.
Секційні ворота плавно і безшумно піднімаються вертикально під стелю гаража, залишаючи вільним простір перед комірами і зберігаючи розміри проїзду. Вони підкреслюють привабливий зовнішній вигляд будинків і гаражів, встановлюються без особливих зусиль за мінімальний час.
Секційні ворота оснащені електроприводом і дистанційним керуванням, легко і зручно відкриваються прямо з машини, створюючи додатковий комфорт і забезпечуючи надійну систему контролю доступу.
Гаражні ворота стійкі до впливів навколишнього середовища, безшумні і стабільні. Високоякісні ущільнення по всьому периметру гаражних воріт зберігають еластичність і морозостійкість протягом всього терміну служби.
- В`ЇЗНІ МЕТАЛЕВІ ВОРОТА
• відкатні Ворота - найбільш популярний вид автоматичних в`їзних воріт. Ситуації, коли простору для орних воріт недостатньо, зустрічаються часто. Оптимальним вирішенням цієї проблеми є відкатні ворота, які не займають багато місця і адаптовані під різноманітні ландшафти. Сучасні технології дозволили зробити відкатні ворота не тільки надійними від злому, але й безпечними для їх власників. Спеціальний датчик зупинить рух воріт, щоб запобігти защемлення пальців, порізи або зачепи. Ворота відкотів не вибагливі у догляді і надовго зберігають привабливий зовнішній вигляд.
Кольори і варіанти зашиття вибираються з урахуванням потреб Замовника. Ефектно виглядають ворота, виконані з металевої фільонки з найбільш широким вибором стилів та індивідуальним дизайнерським малюнком. Відкатні ворота виготовляються індивідуально під кожен отвір. Механічна міцність і надійність конструкції забезпечуються двома блоками роликів, які переміщаються в спеціальній профільній балці що знаходиться в нижній частині полотна. У верхній частині полотна передбачені спеціальні ролики, що виключають виникнення бічних зсувів, що дає можливість виготовляти відкатні ворота великої площі.
• Розгорнуті ворота відрізняються простотою, надійністю технічних рішень і є оптимальним варіантом для в`їзних воріт, що мають обмежені отвори (арки, огорожі і т.д.). Стулки орних воріт можуть відкриватися як назовні, так і всередину. Обладнавши розсувні ворота автоматикою, Ви можете бути впевнені, що вони будуть повністю відповідати вимогам техніки безпеки. Датчики наявності перешкод (фотоелементи) вчасно зупинять стулки розгорнутих воріт, якщо на шляху їх руху з`явиться якийсь об`єкт. А при відключенні електроенергії можна легко перейти на ручний режим роботи.
Оновлення: 05.02.2013
Зареєстровано: 12.10.2010
Ідентифікатор: 11452
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/stil_vorota
QR-код сторінки компанії Стильні ворота
Посилання для мобільних пристроїв
Стильні ворота на мапі
Центральний офіс
Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, буд. 45 49000