Сітка для захисту від вітру WINDBREAK для тенісних кортів

Немає в наявності
Продавець: ТРЕЙД СВ
Сітка для захисту від вітру WINDBREAK для тенісних кортів
Сітка WINDBREAK виготовлена ​​з мононитки поліетилену високого тиску (HDPE) щільність 220 г / м², по периметру є металеві люверси через 50 см. Відмінне рішення для захисту від вітру, якщо немає можливості насадити противітрові насадження.
Сітка WINDBREAK створена для захисту тенісних кортів і ігрових майданчиків, садів, виноградників, тепличних господарств від вітру. Спеціальна конструкція гарантує надійний захист в будь-яку погоду, а металеві люверси гарантують легкий монтаж.
Застосування даної сітки актуально особливо в приморських регіонах, де в повітрі є високий відсоток солі, або в степових регіонах, де сильні вітри. Дана сітка значно розсікає і знижує швидкість вітру, який негативно впливає на культури в період їх цвітіння і плодоношення. Наприклад, захищаючи виноград, нирки і квіти плодових дерев від сильного вітру, сітка пропускає достатньо світла, вологи та повітря.
Красива тканинна сітка для створення огорож навколо патіо, альтанок і балконів, також можуть використовуватися для завішування будь-яких типів будівельних лісів і фасадів будівель. Забезпечує оптимальне екранування і захист.

Комплектація: упаковка 2м*12м, 2м*18м
Технічні характеристики
Артикул61885
Оновлення: 10.02.2021
Додано: 10.02.2021
Ідентифікатор: 61885

Інші пропозиції товарів і послуг