Сітка пластикова вольєрна, вічко 12*14мм, 30*35мм

Немає в наявності
Продавець: ТРЕЙД СВ
Сітка пластикова вольєрна, вічко 12*14мм, 30*35мм
Сітка пластикова універсальна (вольерная, пташка) - це вольерная сітка, виготовлена з поліпропілену. До складу пластикової сітки додано УФ-світлостабілізатор, який збільшує термін служби при попаданні прямих сонячних променів. Сітка тонка, міцна, двоосно-орієнтована. Підходить для багаторазового застосування.

Переваги:

Невелика питома вага
Висока міцність на розрив
Стійкість до бактерій
Висока стійкість до УФ променів
Не вимагає фарбування
Універсальність
Простота експлуатації і монтажу
Екологічна безпека
Стійкість до температурних режимів
Термін служби понад 5 років
Застосування Універсальної сітки:

Огорожа птахів (курей, качок, гусей, фазанів та ін) і різних територій. На відміну від металевих, поліпропіленові сітки не вимагають обслуговування (фарбування).

Укриття верхнього шару вольєрів. Сітку натягують на металевий каркас або розтягують між стовпами з металу, дерева, бетону. З вольерной сітки можна робити і клітки для утримання птахів.

Пластикові сітки давно зарекомендували себе як недорогий і якісний елемент у сільському господарстві та присадибних ділянок. Часто пластикові сітки садові використовуються при сушінні сільськогосподарських культур, риби та ін.

Вирощування гороху шпалерні способом.
Сітка допомагає вчасно зібрати врожай, забезпечує профілактику від хвороб, горох довше сохне, знижується ймовірність появи брухуса.

У будівництві сітка пластикова універсальна використовується як захисний шар при закритті тріщин в стінах і як армуючий матеріал для зміцнення будь-яких будівель. Вона може бути застосована як всередині приміщень, так і для зовнішніх робіт. Особливо зручно її використовувати поряд з швидко сохнуть штукатурними будівельними сумішами. Вироблена з поліпропілену сітка будівельна пластикова вигідно відрізняється від металевих своєю легкістю, еластичністю, а так само тим, що не схильна до іржі і не вступає в реакції з лугами, які знаходяться у всіх будівельних сумішах.
Це оснащення дитячих майданчиків і спортивних об'єктів, захист інформаційних табло, сільськогосподарські споруди та інше.
Технічні характеристики
Артикул61884
Оновлення: 10.02.2021
Додано: 10.02.2021
Ідентифікатор: 61884

Інші пропозиції товарів і послуг