Агроволокно покривне Agreen 30 г/м2 біле

Немає в наявності
Продавець: ТРЕЙД СВ
Агроволокно покривне Agreen 30 г/м2 біле
Агроволокно покривне Agreen 30 біле

Основна відмінність агроволокна AGREEN - стійкість до ультрафіолету (СУФ).

Полотно білого кольору, легке, має однорідну структуру.

Використовується:
Полотно білого кольору, легке, має однорідну структуру, що використовується в якості укривного матеріалу на грядки після висадки розсади. Так його можна застосовувати в тунельних парниках і теплицях.
Спосіб застосування: Після збору врожаю матеріал зняти з грядки, обтрусити або ополоснути у воді. Зберігати в темному місці до наступного сезону.

Добре пропускає воду і повітря
Висока світлопроникність
Захищає від заморозків до -5°С
Захищає рослини від перегріву
Прискорює дозрівання і покращує врожайність ягідних і овочевих культур.
Адаптація для ринків України і країн СНД

Унікальність агроволокна «Агрин» полягає в адаптації властивостей матеріалу під кліматичні умови нашого регіону. До складу агроволокна «Агрин» входить 4% анти-ультрафіолетового стабілізатора. Крім цього «Агрин» має збільшений робочий температурний діапазон і більш високі зносостійкі характеристики. Все це, не тільки безпосередньо впливає на врожайність, але і дозволяє вам використовувати агроволокно «Агрин» довше, що сприятливо впливає на собівартість врожаю.

Саме міцне агроволокно
Нашими хіміками і технологами розроблена унікальна технологія з'єднання полотен, при якій агроволокно «Агрин» шириною від мінімальних 1,6 м до максимальных 15,8 м має однаково високу міцність на розрив. Ця технологія запатентована і є ноу-хау. Ми сміливо можемо стверджувати, що наше агроволокно шириною більше 4м по своїй міцності на розрив перевершує продукцію усіх інших виробників, в тому числі і російських, і польських та італійських.

Гарантована щільність матеріалу
Купуючи агроволокно «Агрин», ви завжди впевнені в рівномірної щільності матеріалу по всій довжині і ширині рулона. Цей цінний показник гарантує досягнення стабільного температурного режиму і вологості по всій площі вкритої вами гряди. Рівномірність щільності агроволокна має принципове значення для захисту рослин під час нічних заморозків. Більш того, щільність агроволокна Агрин завжди відповідає зазначеній на упаковці.

Агроволокно укривне
Щільність 1 кв. м. - 30 г.
Захист від заморозків до -5°С
Технічні характеристики
Артикул61844
Оновлення: 10.02.2021
Додано: 09.02.2021
Ідентифікатор: 61844

Інші пропозиції товарів і послуг