Агроволокно AGREEN 50 покривне біле

Немає в наявності
Продавець: ТРЕЙД СВ
Агроволокно AGREEN 50 покривне біле
Агроволокно AGREEN 50 покривне біле.

Основна відмінність агроволокна AGREEN - стійкість до ультрафіолету (СУФ).

Полотно білого кольору, легке, має однорідну структуру.

Використовується: в тунельних парниках і теплицях, для укриття дерев і чагарників на зимовий період.
Спосіб застосування: Укривний матеріал прикріпити на каркас парника (кріплення здійснюється способами, аналогічними кріпленню звичайної парникової плівки). Після збору врожаю матеріал зняти з грядки, обтрусити або ополоснути у воді. Зберігати в темному місці до наступного сезону.

Добре пропускає воду і повітря
Висока світлопроникність
Захищає від заморозків до -7°С
Захищає рослини від перегріву
Прискорює дозрівання і покращує врожайність ягідних і овочевих культур.
Унікальність агроволокна «Агрин» полягає в адаптації властивостей матеріалу під кліматичні умови нашого регіону. До складу агроволокна «Агрин» входить 4% анти-ультрафіолетового стабілізатора. Крім цього «Агрин» має збільшений робочий температурний діапазон і більш високі зносостійкі характеристики. Все це, не тільки безпосередньо впливає на врожайність, але і дозволяє вам використовувати агроволокно «Агрин» довше, що сприятливо впливає на собівартість врожаю.

Саме міцне агроволокно
Нашими хіміками і технологами розроблена унікальна технологія з'єднання полотен, при якій агроволокно «Агрин» шириною від мінімальних 1,6 м до максимальных15,8 м має однаково високу міцність на розрив. Ця технологія запатентована і є ноу-хау. Ми сміливо можемо стверджувати, що наше агроволокно шириною більше 4м по своїй міцності на розрив перевершує продукцію усіх інших виробників, в тому числі і російських, і польських та італійських.

Гарантована щільність матеріалу
Купуючи агроволокно «Агрин», ви завжди впевнені в рівномірної щільності матеріалу по всій довжині і ширині рулона. Цей цінний показник гарантує досягнення стабільного температурного режиму і вологості по всій площі вкритої вами гряди. Рівномірність щільності агроволокна має принципове значення для захисту рослин під час нічних заморозків. Більш того, щільність агроволокна Агрин завжди відповідає зазначеній на упаковці.

Агроволокно покривне
Щільність 1 кв. м. - 50 г.
Захист від заморозків до -7°С
Технічні характеристики
Артикул61843
Оновлення: 10.02.2021
Додано: 09.02.2021
Ідентифікатор: 61843

Інші пропозиції товарів і послуг