Проектування дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій, ландшафтний дизайн

Ціна договірна замовити
Ціна за бар.
+380 432 69 XX XX +380 432 693 877
Вінниця
Проектування дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій, ландшафтний дизайн
ТОВ «ПБО УКРСПЕЦПРОЕКТ» надає повний комплекс робіт для створення повного пакету проектної документації різних видів дитячих вуличних майданчиків.
Дитячі вуличні майданчики - це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» і «корисного», що завжди досягається з великими труднощами, особливо в питаннях, що стосуються виховання підростаючого покоління.
Зростаючий дитячий організм особливо має потребу в комплексному розвитку, і частково цю функцію виконують дитячі вуличні майданчики, які неодмінно включають в себе сходи, поперечини, гірки і всілякі елементи, які дозволяють виконувати активні вправи.
Нині дитячі майданчики настільки різноманітні, що надають дитині право вибору з величезної кількості ігрових елементів. Всі сучасні дитячі майданчики відповідають жорстким вимогам, в числі яких безпека, зносостійкість, довговічність, різноманітність і, звичайно, зовнішній вигляд.
Дитячий майданчик включає в себе різні гори, гойдалки і багато іншого.
До ігровим пристроїв для дітей пред'являють спеціальні вимоги, так і розумовому, давати волю фантазії обладнання дитячого майданчика повинні створювати для дітей світового уяви, прищеплювати навички колективних ігор, сприятиме формуванню та розвитку художнього смаку. Їх колірне рішення має вносити в міську забудову життєрадісний колорит і різноманітність. Всілякі ігри повинні зміцнювати дитяче здоров'я, виховувати сміливість і спритність. Тому фахівці все частіше створюють їх у вигляді ракет, автомобілів, літаків, фігур тварин. У багатьох містах з'являються дитячі майданчики, оформлені за тематичним задумом: казкові фортеці, замки, теремки, імітація морських, транспортних, космічних, будівельних споруд.
Пісочниця - улюблене місце гри для дітей. Плануючи будівництво дитячого майданчика, я обов'язково включила пісочницю до переліку основних ігрових засобів. Розміри пісочниці визначаються з розрахунку одного квадратного метра на дитину, глибина близько 50 см.
Гра на дитячому майданчику поповнює силу, здоров'я, спритність. І, врешті-решт, це жвава діяльність, яка так потрібна дитині.
Дитячі майданчики і дитячі спортивні майданчики швидко окупаються, і допомагають дітям в інтелектуальному та фізичному розвитку. Адже здоров'я дітей - найвигідніше вкладення коштів.
Технічні характеристики
Артикул46182
Оновлення: 25.08.2021
Додано: 20.02.2015
Ідентифікатор: 46182
Відгуки