Щебінь кварцитний 5-10мм 5-25мм 25-60мм

315 грн замовити
Ціна за т.
+380 50 266 XX XX +380 50 266 9313
Київ
Продавець: ЕКТА БУД
Щебінь кварцитний 5-10мм 5-25мм 25-60мм
Кварцитом називається щільна і зерниста гірська порода, яка практично повністю складається з кремнезему. Щебенем прийнято називати уламки гірських порід, що утворилися в результаті вивітрювання, а також продукти механічного дроблення штучних кам'яних матеріалів і гірських порід.
На підставі викладеного можна сказати про те, що кварцитний щебінь - це матеріал, що отримується в результаті дроблення (природного або механічного) кварциту.
Основною технічною характеристикою кварцитного щебеню є його підвищена міцність, яка в окремих випадках перевищує міцність кращих екземплярів гранітного щебеню. Крім того, даний матеріал відрізняється низьким водопоглинанням. Дана характеристика дуже важлива, особливо в умовах будівництва із стислими термінами, адже в даному випадку нівелюються перерви в роботі, пов'язані з опадами. Крім того, ця характеристика автоматично підвищує морозостійкість матеріалу.
Ще одним важливим відмітним властивістю кварцитного щебеню прийнято вважати відсутність природного радіаційного фону. Даний матеріал включений в групу екологічно чистих і не є небезпечним для зовнішнього середовища.
Досить часто кварцитний щебінь використовується як крупний заповнювач для важких бетонів, бетонних і залізобетонних (збірних та монолітних) конструкцій, при облаштуванні штучних підстав, баластної прошарку залізничних колій, зворотних засипок і для виконання певних видів будівельних робіт. Крім того, використання даного матеріалу є оптимальним рішенням при будівництві покриттів, до яких висуваються високі вимоги по міцності (наприклад, злітно-посадкових смуг).
Технічні характеристики
Артикул61306
Оновлення: 16.07.2021
Додано: 04.06.2020
Ідентифікатор: 61306
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії ЕКТА БУД - 10 позицій