У Дніпрі модернізують 98 громадських будівель
Фото: dniprorada.gov.ua

У Дніпрі модернізують 98 громадських будівель

BAU.ua - Будівництво та Архітектура України
65
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть позику в розмірі 25 млн євро для підвищення енергоефективності в громадських будівлях Дніпра. 20 жовтня 2020 року Дніпровська міська рада підписала відповідну угоду з ЄБРР.

Кошти будуть надані «Дніпровській муніципальній енергосервісній компанії» для підвищення енергоефективності 66 дитячих садочків, 28 шкіл та 4 медичних закладів. Роботи виконуватимуться приватними підрядниками, відібраними за допомогою конкурсного процесу відповідно до закупівельної політики та правил ЄБРР. Проєкт триватиме два роки.

Позика буде виплачена через 13 років із трирічною відстрочкою погашення основної суми. її планують повернути за рахунок зекономлених коштів після модернізації громадських будівель. Відремонтовані будівлі мусять економити щонайменше 30% енергоресурсів.

Позику мають доповнити інвестиційний грант до 5,5 млн євро від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р).

Перший етап співпраці міста з ЄБРР розпочався у 2019 році. Кошти були виділені на модернізацію понад 80 закладів освіти. У рамках пілотного проєкту було відремонтовано 33 школи та 48 дитячих садків. Нова позика базується на успішному здійснені першого етапу співпраці.
Ідентифікатор: 15003
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями