Нові термоблоки компанії "Сім'я Трейдінг Украіна"
Термоблок тм "Сім'я"

Нові термоблоки компанії "Сім'я Трейдінг Украіна"

Сім'я Трейдинг Україна
127
Термоблок перекриття т.м. "Сім'я" призначений для формування міжповерхових перекриттів в системі будівництва Термодім або в класичних системах.
Сам термоблок є елементом, виготовлений з полістиролу методом термоудару, розміром 500х700 мм максимальною товщиною 175 мм. При з'єднанні блоків між собою, утворюються поздовжні порожнини, в які вкладається арматура, яка пов'язана з 4 шт. (також можливе застосування, наприклад, двутавра). Зверху на блоки укладається пов'язана арматура з осередком 100х100 мм і заливається бетоном. Термоблоки, що служили опалубкою, так і залишаються в перекритті і є дуже ефективною тепло-звукоізоляцією. А, оскільки, залізобетонне перекриття при його лиття з'єднується з несучими стінами будівлі, конструкція в цілому є дуже міцною. До того ж нижня частина перекриття (пінополістирол) володіє рівною поверхнею і дуже просто отримати ідеально рівну стелю за допомогою клею для полістиролу та склосітки 5х5 мм.
Головні переваги застосування блоку перекриття:
• дуже ефективна тепло-звукоізоляція;
• величезна економія бетону, в порівнянні з класичним монолітом, при тій же несучої здатності, і як наслідок зменшення маси споруди;
• немає необхідності використовувати підйомну техніку.
• при будівництві об'єднуються два процеси: формування самого перекриття і його утеплення.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора
Ідентифікатор: 14911
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями