Весняний Будівельний Форум розширив свою експозицію
Гал-ЕКСПО

Весняний Будівельний Форум розширив свою експозицію

Гал ЕКСПО
Весняний Будівельний Форум 2016
215
Будівельний сезон Західної України розпочинається з Весняного Будівельного Форуму, який відбудеться 15-18 березня 2016 році у Львові.

Весняний Будівельний Форум завжди відбувається за підтримки партнерів, не виключенням є і цей рік. Відтак, Генеральним спонсором виступила компанія Global Development - це корпорація, що втілює в життя нові інноваційні рішення та проекти і враховує сучасні тенденції, потреби покупців. Традиційно, вже багато років поспіль Офіційним партнером заходу є компанія REHAU – світовий лідер у виробництві продукції з полімерів. Вперше надійним партнером Форуму, у сфері перевезень, виступила компанія ТОВ «Мураха-Захід».

Експозиція Форуму розширюється та наповнюється новими та відомими іменами. Зокрема: група компаній ACO – все для водовідведення: дренажі та системи очистки води; ПП “Новий Порядок” – офіційний представник австрійського концерну «Baumit»; Виробнича компанія «Індастрі» – аксесуари для гіпсокартону, фасадні системи; виробник броньованих дверей, фасадів та твердопаливних котлів компанія «Броньовик»; підприємство Rainbow – виробник воріт, огорож, ролетних систем та жалюзів; фірма Adamson – комплексні рішення в енергозбереженні; керамічні блоки LEIERTHERM, які допоможуть Вам з легкістю реалізувати комфортне та затишне життя і т.д. Новинкою форуму стануть ексклюзивні рішення для Вашого даху від групи компаній «ТЕРРАПРОФ».

Отож поспішайте і до зустрічі на Весняному Будівельному Форуму 2016 р., де на Вас чекають цікаві цінові пропозиції від учасників.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора
Ідентифікатор: 13322
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями