Студент

ТОВ Студент

Київ
Тел.:
+380 44 525 XX XX +380 44 525 3028
Моб.:
+380 44 525 XX XX +380 67 470 3760
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Студент

ТОВ фірма `Студент` - це багатопрофільне виробниче підприємство, що працює з 1995 року, з мережею фірмових магазинів і торгових точок у Києві, містах Донецьк, Харків, Дніпропетровськ.

Основним напрямком діяльності фірми є стеклозеркальні виробництво.
Ми пропонуємо:
Виробництво і продаж дзеркала всіх форм розмірів та видів, вітражів, скляних полиць, дзеркал в рамах, дзеркал з вбудованим освітленням, дзеркал зі світильниками дзеркала з поворотним механізмом для комплектації бутиків і салонів краси, магазинів одягу та взуття, дзеркала з накаткою батика і т. д.

 Всі види обробки скла: шліфовка-полірування, фасет, матування (піскоструминна обробка), художнє матування, плотерна порізка оракала для виготовлення шаблонів для піскоструминних малюнків, свердління отворів, поклейка, гнучка, тріплексація, фьюзинг та інші операції з обробки скла.

Монтаж склодзеркальний виробів. Виробництво меблів зі скла: скляних, журнальних і обідніх столів, підставок під телевізор, шаф, тумб і кубів зі скла.
Виробництво скляних душових кабін з комплектацією фурнітурою німецького виробництва компанії `Pauli`.

Гнучка скляних умивальників різних розмірів і форм, виробництво меблів із застосуванням склодзеркальний елементів для ванних кімнат.

Інші напрямки діяльності:

- Оптова, дрібнооптова і роздрібний продаж дерев`яного багета, пластикового і алюмінієвого профілю, паспарту, фурнітури і комплектуючих для багетної виробництва. Рами для картин, фото, плакатів, вишивок на замовлення. Фоторами, паспарту стандартних фото розмірів в асортименті, художню порізку фігурного вікна паспарту

-Виробництво меблів і торгового устаткування

- Виробництво інтер`єрних видів друку (плоттерна друк)

- Продаж обладнання власного виробництва для скло-дзеркального виробництва (верстати шліфувально-полірувальні, піскоструминні камери, гідрофільтри)

- Поставка Обладнання виробництва `Biedermann`, Німеччина (ламінатори, Термопреси).
Оновлення: 17.03.2014
Зареєстровано: 12.06.2012
Ідентифікатор: 16987
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/st-student
Студент на мапі
Центральний офіс
Київ, проспект Науки, 46 03680
Популярність компанії
1744 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 614