Прогрес - інструмент

Прогрес - інструмент

Київ
Тел.:
+380 44 205 XX XX +380 44 205 4156
Моб.:
+380 44 205 XX XX +380 50 410 3632
Тел.:
+380 44 205 XX XX +380 44 205 4156
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Прогрес - інструмент

Інструмент торгової марки `ПРОГРЕС ІНСТРУМЕНТ` є російським брендом, який створювався і розроблявся спеціально для ринку країн СНД. Основою продукцією торгової марки `ПРОГРЕС ІНСТРУМЕНТ` є професійний електроінструмент для різного виду робіт, як в побуті, так і виробництві (робота з бетоном, деревообробка, робота з металом і Т.Д.). Починаючи з 2005 року, нами був розроблений модельний ряд ручного електроінструменту, що відповідає останнім вимогам ринку професійних інструментів.

При створенні даного інструменту використаний ряд унікальних технологій і комплектуючих від світових лідерів в інструменти-будові, застосовані як наші власні розробки, так і ряд патентів провідних Німецьких та Японських виробників ручного електроінструменту. Ряд інструментів розроблений в безпосередній співпраці з компанією TTI (світовим лідером в області інструменти-будови) виробником таких брендів як: AEG, RYOBY, Milwaukee, HOMElite.

Багато рішень при проектуванні інструменту торгової марки `ПРОГРЕС инстументом` спеціально приймалися, спираючись на досвід тривалого використання на виробництві і навіть на російський менталітет. У конструкції наших моделей використані комплектуючі тільки вищої якості. Це підібрані прецизійні підшипники, спеціальний лак для обмоток двигуна, системи охолодження і пилососа, а так само електронні системи (правильно розраховані регулювання потужності і швидкості), все конічні пари (шестерень) підбираються як по вазі, так і по зазорах. Контроль якості здійснюється в три етапи (перевірка комплектуючих при вступі, процес складання, перевірка та вибраковування після складального процесу). Кожна партія продукції (кожної моделі) проходить стендові випробування в кількості 150 н.ч. в критичних умовах використання тільки після це партія визнається кондиційної. Наш інструмент відповідає міжнародним нормам і стандартам якості для професійного ручного електрообладнання, і відповідають всім вимогам по безпеці.

Асортимент розроблений таким чином, щоб максимально охопити всю область використання електроінструменту, і включає в себе моделі, як для широкого застосування, так і вузької спеціалізації, де кожна модель по-своєму унікальна.
Починаючи з 2006 року ми регулярно беремо участь в найавторитетніших виставках (в області електроінструменту) як в Росії, так країн СНД і за кордоном, де отримали низку премій за унікальні розробки в області інструменти-будови, а так само грамоти та сертифікати якості різних країн . Весь інструмент сертифікований і протестований з допуском 150н.ч. на відмову що доводить, що дана продукція розрахована на професійне використання, як в побуті, так і на виробництві.

Високий ступінь надійності так само підтверджена комплексним підходом до сервісного обслуговування, що виражається в 12 місяцях гарантії на всю продукцію торгової марки `ПРОГРЕС ІНСТРУМЕНТ` і налічує понад 80 сервісних центрів по всіх регіонах Росії.
Оновлення: 20.02.2012
Зареєстровано: 16.05.2011
Ідентифікатор: 13502
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/progress
Прогрес - інструмент на мапі
Центральний офіс
Київ, Боженка, 86
Популярність компанії
27 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 745