ПРІМУС Україна

ПРІМУС Україна

Київ
Тел.:
+380 44 537 XX XX +380 44 537 6999
Тел.:
+380 44 537 XX XX +380 44 537 6996
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ПРІМУС Україна

Візитною карткою провідної Міжнародної виставкової корпорації Primus Exhibitions Group є компетентність і бездоганний сервіс у сфері організації міжнародних спеціалізованих виставок.

Завдяки виваженій і напрочуд вдалій маркетинговій політиці, створена у 1994 році, корпорація стрімко розвивається та наразі успішно здійснює свою діяльність в 29 країнах світу. До її складу входять такі відомі компанії, як Примус Україна (Україна), Primus Exhibitions Group Ltd (Канада), Primus Messen und Ausstellungen GmbH (Німеччина), Primus International Exhibitions B.V. (Нідерланди), а також офіси в Австралії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Гонконзі, Греції, Данії, Ізраїлі, Індії, Ірландії, Іспанії, Італії, Казахстані, Китаї, Люксембурзі, Польщі, Португалії, США, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Швейцарії та Швеції.

Виставки корпорації з успіхом проходили в Україні, Китаї, Білорусі, Росії та Казахстані. Корпорація постійно розширює географію проведення виставок. Наразі йде підготовка до проведення виставок у Болгарії та Азербайджані. Кожен виставковий захід, яких було проведено більше 250, стає подією у царині організації та проведення міжнародних виставок. Щоразу виставкові майданчики корпорації перетворюються на міжнародні центри науково-технічної інформації завдяки проведенню конгресів і конференцій та арени змагань лідерів виробництва під час традиційних міжнародних конкурсів.

Тематичний діапазон виставок охоплює практично всі сфери промисловості: будівництво, інтер`єр, водопостачання, опалення, кондиціювання, покриття для підлоги, індустрію пластмас, вікна, двері, профілі, архітектурне скло, машинобудування, металообробку, лакофарбову, деревообробну та меблеву промисловості, індустрію чистоти, хімчистку, пральню, господарчі товари, посуд, подарунки, сувеніри, аксесуари для дому, обладнання для готелів, ресторанів і кафе, декорування вікон і текстилю, комісійне обладнання, інструмент, тощо.

Шляхетна мета корпорації полягає у сприянні розвиткові світової економіки, впровадженні у виробництво новітніх розробок і технологій, залученні промислових інвестицій в Україну та країни, що розвиваються, зміцненні міжнародних ділових зв`язків через організацію міжнародних виставок, конференцій і конгресів завдяки участі в них провідних компаній і кращих фахівців з багатьох країн світу.

Primus Exhibitions Group є членом Канадсько-Української Торгової Палати, Виставкової Федерації України та Торгово-промислової палати України. За вагомий внесок у розвиток виставкової діяльності в Україні компанія Примус Україна, зокрема, відзначена почесним дипломом Виставкової Федерації України. За бездоганну репутацію та високий рівень виставкового сервісу вона також удостоєна звання лауреата та нагороджена золотою медаллю Всеукраїнського конкурсу «Вища проба».

Виставки, що пройшли

Оновлення: 26.11.2007
Зареєстровано: 09.09.2007
Ідентифікатор: 72
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/primus
Центральний офіс
Київ, а / с 133, Київ 04210
Популярність компанії
8 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 2 358