ПП Полісан

ТОВ ПП Полісан

Суми
Тел.:
+380 542 65 XX XX +380 542 650 621
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ ПП Полісан

Компанія «Полісан» є одним з провідних виробників лакофарбових матеріалів на українському ринку, колектив якого зарекомендував себе не тільки як команда професіоналів, здатна вирішувати складні технологічні завдання, але і як надійний діловий партнер.
 
Ми не просто виробляємо високоякісні лакофарбові матеріали, ми допомагаємо знаходити оптимальні варіанти в кожному конкретному випадку. Для нас дуже важливо, щоб співпраця з нашою компанією всебічно і повністю задовольняло будь-якого клієнта. Технологи і фахівці, володіючи багаторічним досвідом роботи в лакофарбової галузі, завжди готові вичерпним чином відповісти на виникаючі у наших замовників питання і забезпечити найбільш вдалий вибір лакофарбового покриття.
 Ми пропонуємо широкий спектр найбільш затребуваною на ринку алкідною і водно-дисперсійної продукції під торговими марками «Maxima», «Farbex», «Delfi» і «DekART».
 
На сьогоднішній день в нашій продукції зацікавлені найрізноманітніші покупці: від найбільших будівельних компаній до кінцевих споживачів. Ми прагнемо до зміцнення позицій наших торгових марок на ринку лакофарбової продукції, пропонуючи споживачеві товари, які будуть повністю відповідати його купівельної спроможності і гарантувати найвищий рівень якості.
 
Впроваджена на підприємстві система управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 дозволяє стабільно випускати якісну продукцію, забезпечуючи контроль на всіх етапах її виробництва.
 
 Підприємство має добре налагоджену мережу дистрибуції, яка забезпечує наявність асортименту продукції по всій території України, а також у Грузії та Молдові. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і зробимо все можливе, щоб забезпечити присутність нашої продукції в Україні та міжнародних ринках, максимально розширюючи і розвиваючи науковий і виробничий потенціал.
 
Секрет нашого успіху полягає в простому правилі, якому слідуємо протягом усього часу роботи:
 
«Бездоганна якість гарантує безумовний успіх!»
Оновлення: 03.07.2013
Зареєстровано: 03.07.2013
Ідентифікатор: 20012
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/polisan
ПП Полісан на мапі
Центральний офіс
Суми, Воеводина, 25 40000
Популярність компанії
127 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 3 467