Леман Бетон

ТОВ Леман Бетон

Лиман
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 95 795 0215
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 99 323 0303
  • Відділ продажу: +380 Показати телефон +380 95 537 8257
  • Продукція
  • Об`єкти
  • Досягнення
  • Контакти

ТОВ Леман Бетон

Будувати для людей - велика відповідальність. У цьому питанні не існує дрібниць, необхідно ретельно продумувати всі деталі від фундаменту до обробки. Саме так ми підійшли до створення нашого підприємства: з розумінням, для чого створюємо, і якою має бути наша продукція.
Ще на етапі створення бізнес-проекту були закладені основні складові, на яких сьогодні будується успішна робота компанії:
висока якість вихідної сировини
сучасне обладнання і технології виробництва
автоматизація і постійний контроль процесу виробництва
жорсткий контроль якості готової продукції.

Правильність такого підходу обгрунтована, ніж більш жорсткі вимоги пред'являє до себе виробник на всіх цих етапах, тим якіснішим буде остаточний продукт.

Підприємство Леман-Бетон засновано в 2007 році. Виробнича площадка розташована в м Красний Лиман по вулиці Переїзний, а також є виробничі майданчики в Донецьку і Горлівці. На даний момент на підприємстві працює понад 100 осіб.
За час існування освоєно випуск основних видів продукції:
шлакоблок і полублок
фундаментні блоки
тротуарна плитка
еврозабор
каналізаційні кільця
товарний бетон
столярні вироби
металоконструкції

Ми відповідаємо за якість кожного кубометра бетону, тому що досвід наших фахівців у поєднанні з найсучаснішим обладнанням дозволяє створити продукт, який відповідає всім вимогам, що стрімко розвивається будівельного ринку.

За минулий рік на території підприємства крім уже наявного великої кількості технологічного обладнання, проведений монтаж і запуск великого Растворобетонний вузла БСУ - дозволяє виробляти до 60 м3 на годину товарного бетону. Існуючі потужності дозволяють випускати за одну робочу зміну:
Шлакоблок - 3000 шт.
Тротуарна плитка - 300 м2
Еврозабор - 800 погонних метрів

У цьому році на підприємстві впроваджена міжнародна «Система менеджменту якості ISO 9001: 2000» - одна з найбільш жорстких з точки зору контролю виробництва та організації бізнес-процесів. Вся продукція має сертифікат відповідності. Правильність такого підходу обгрунтована - в сучасному будівництві до якості матеріалів і технологій пред'являється все більше і більше вимог.

Бетонні суміші заводу «Леман-Бетон» - це якість готових бетонів, забезпечене професіоналізмом наших працівників.
За останній час клієнтами заводу стали провідні будівельні компанії Донецької області. Продукція «Леман- Бетон» використовується при будівництві найбільших і соціальних об'єктів північного регіону Донецької обл. - висотних житлових будинків, готелів.
Тільки наш завод зі своєю технологією виробництва дозволяє здійснювати поставки великої кількості бетону і будівельних матеріалів на півночі області безперебійно.

інноваційні розробки
Технологи «Леман- Бетон» тісно співпрацюють з профільними науково-дослідними інститутами, обмінюються досвідом з провідними фахівцями галузі, постійно працюють над удосконаленням рецептур виготовлення бетону.
Однією з останніх розробок стали нові марки високоміцного бетону М 200, М 300 і М 400 не мають аналогів в регіоні. Отримання високомарочного бетону з підвищеними характеристиками міцності, підвищену вологостійкість і морозостійкість стало можливим, завдяки тісній співпраці з донецьким інститутом «ПромбудНДІпроект», а також застосування певних хімічних добавок.
У перспективі завод планує освоїти виробництво нових видів залізобетонних виробів.

технологія

«Леман- Бетон» - найсучасніше підприємство з виробництва бетону на півночі Донецької області. Продукція виготовляється на обладнанні виробництва Италия!
Підприємство оснащене лініями по виробництву шлакоблоку і тротуарної плитки. Обидві лінії мають автоматичну систему управління - весь процес виробництва контролюється і управляється за допомогою комп'ютера.
Ще організації в Лимані
Оновлення: 18.04.2019
Зареєстровано: 20.02.2013
Ідентифікатор: 18848
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/leman-beton
QR-код сторінки компанії Леман Бетон
Посилання для мобільних пристроїв
Леман Бетон на мапі
Центральний офіс
Лиман, вул. Переездная 1-В, Лиман, Україна 84404
Популярність компанії
1 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 19 256