Будівельна компанія КІНГ БІЛДІНГ

ТОВ Будівельна компанія КІНГ БІЛДІНГ

Київ
Тел.:
+380 63 606 XX XX +380 63 606 4432
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Будівельна компанія КІНГ БІЛДІНГ

Ми можемо зробити Ваш офіс, будинок, квартиру затишним і теплим. Ми прагнемо бути лідером на ринку будівельних послуг. Будівельна компанія Кінг Білдінг - це високопрофесійний склад фахівців, передові будівельні технології об'єднані з менеджментом топ-класу.

Ми зробимо дизайн Вашого будинку, квартири, офісу ексклюзивно, красиво і функціонально. Добре підібраний дизайн інтер'єру саме для Вас - мета наших архітекторів і дизайнерів. Ми втілюємо будь-які мрії в реальність!

Ландшафтний дизайн перетворить ділянку землі біля Вашого будинку в маленький шедевр. Ми зробимо ландшафтний дизайн, який надихає! І зробимо це своїми руками!

Ви до сих пір не визначилися, кому доручити ремонт в квартирі, на дачі або в офісі? Бажаєте, щоб робота була виконана в стислі терміни, якість була на висоті, а вартість ремонту виявилася доступною? Можемо Вас запевнити: ремонт в Києві відтепер не проблема, однак краще довіритися професіоналам, до числа яких належить компанія ТОВ "Кінг Білдінг". Фахівці нашої фірми захистять Вас від численних проблем і виконають весь комплекс складних робіт на високому рівні.
Оновлення: 04.02.2021
Зареєстровано: 04.02.2021
Ідентифікатор: 37169
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/king-building
Центральний офіс
Київ, вул. Північно-Сирецька, 4 04111
Популярність компанії
28 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 494