Укрпромгідрозахист

ТОВ Укрпромгідрозахист

Київ
Тел.:
+380 44 292 XX XX +380 44 292 1084
Моб.:
+380 44 292 XX XX +380 68 568 2710
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Укрпромгідрозахист

Сучасне виробниче підприємство ТОВ `УкрПромГідроЗащіта` було створено в період розвитку української економіки і в умовах жорсткої конкуренції.
Наявність власної науково-виробничої бази, оснащеної сучасним обладнанням, дозволило підприємству стати одним з провідних у галузі розробки сучасних матеріалів хімічної промисловості.
Випускаються спеціальні будівельні матеріали по ТМ IZO використовуються у всіх сферах народного господарства.

Місія компанії - розробка нових матеріалів хімічної промисловості та впровадження інноваційних будівельних технологій. Використовуючи спільний багаторічний досвід європейських, російських та українських фахівців, нами були розроблені і запатентовані десятки високоефективних технологій. У колективі компанії працюють кандидати та доктори наук, деякі з яких є членами Української Академії Наук. Компанія підтримує наукові контакти з університетами та науковими центрами за програмами УАН. У розробках нових продуктів беруть участь молоді спеціалісти та аспіранти, які готують дисертації з тематики роботи компанії.
Впровадження фахівцями нашої компанії вітчизняних інноваційних продуктів і технологій дає не тільки безумовне конкурентну перевагу по відношенню до інших матеріалів, але й надає можливість робити вагомий внесок в успішний розвиток і економічне процвітання України.
Оновлення: 12.07.2011
Зареєстровано: 26.05.2010
Ідентифікатор: 10347
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/izo
Укрпромгідрозахист на мапі
Центральний офіс
Київ