FCI технології

Організація FCI технології

Миколаїв
Тел.:
+380 512 36 XX XX +380 512 363 112
Моб.:
+380 512 36 XX XX +380 66 223 1016
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Організація FCI технології

Науково-виробнича корпорація FCI технології (пінобетонні індустріальні технології)
Здійснюємо проектну розробку і виготовляємо на замовлення:
- Импортозамещающее мобільне і стаціонарне обладнання для виробництва наливного (монолітного) пінобетону, дрібноштучних пінобетонних виробів (простінкових і стінових блоків, малих архітектурних форм).
- Універсальні Мобільні Будівельні Комплекси для виробництва в будівельних умовах наливних (монолітних) пінобетонів щільністю 150 - 1800 кг/м3., Штукатурних розчинів, сухих і зволожених сумішей і дрібноструктурної бетону.
- Мобільні енергетичні комплекси для забезпечення автономної роботи будівельного обладнання в місцях, не забезпечених електричною енергією. Інше допоміжне обладнання.
- Обладнання представлено установками різного класу, які відрізняються за призначенням, функціональними опціями, геометричними розмірами, вагою, продуктивністю, споживаної потужністю, складом комплектуючих елементів і базових модулів, ступенем автоматизації процесів, технологічними і конструкторськими рішеннями, виконанням (для роботи в тропічних або зимових умовах ). Продуктивність установок від 50 м3 монолітного пінобетону в день до 40 м3 / на годину.
- Поставка обладнання в будь-яку точку світу.
- Надаємо гарантійне та сервісне обслуговування, забезпечення запасними частинами, комплектуючими, будівельної хімією та матеріалами. Виробляємо навчання технічного персоналу, передачу технологічного досвіду виробництва пінобетону та виконання будівельних робіт різного призначення.
Мобільні Будівельні Комплекси здатні виробляти в умовах забудови:
- Ефективні теплоізолятори - надлегкі монолітні пінобетони, тепло конструкційні пінобетони з несучою і самонесучої здатністю, конструкційні пінобетони, спеціальні унікальні пінобетони з особливими властивостями для застосування в умовах з підвищеними вимогами до теплоізоляції.
- Дрібноструктурні бетони.
- Будь-які будівельні розчини, штукатурні суміші.
- Напівсухі Стяжечні суміші (пескобетон), самовирівнюючі суміші, гідроізолюючі розчини і склади.
- Виконувати штукатурні роботи форсунковим напиленням мокрим способом і торкрет-бетонування.
Особливості обладнання:
- Висока зносостійкість.
- Універсальні властивості обладнання забезпечують широкий спектр застосування.
- Швидка окупність обладнання забезпечується високою питомою продуктивністю, універсальними властивостями і здатністю витримувати великі експлуатаційні навантаження.

- Обладнання має три класи виконання: зимовий - для експлуатації в умовах низьких температур, тропічне - для експлуатації в жаркому і вологому кліматі і звичайне, яке не передбачає особливих умов експлуатації.
Ви маєте можливість сформулювати своє Технічне Завдання на виготовлення Мобільних Будівельних Комплексів по продуктивності, виділення пріоритетних функцій, ступеня автоматизації технологічних процесів, обсягом та складом комплектації, вибору конструктивних і технологічних рішень - виключно під Ваші індивідуальні потреби та відповідність призначенню.

У лінійці машин будівельного обладнання Мобільні Будівельні Комплекси займають, що називається, золота середина. Вони істотно перевершують малопродуктивне вузькопрофільні обладнання і незначно поступаються дуже потужному і дорогому обладнанню спеціального призначення.
Мобільні Будівельні Комплекси універсального будівельного призначення дозволяють вирішувати саму злободенну завдання - масове будівництво соціального житла економ класу з високими експлуатаційними характеристиками для будь-яких кліматичних зон. При цьому для Замовників, усереднена вартість 1 м2 житла може бути знижена до 30-40% з збільшенням валового доходу для будівельних організацій.
Надаємо комплексні будівельні послуги:
- Виконаємо будь-які види промислових обсягів робіт монолітним пінобетоном на власному професійному обладнанні надлегким, тепло конструкційним і конструкційним пінобетоном з гарантованою якістю і високою швидкістю.
- Побудуємо ексклюзивний котедж, таунхауз, котеджне містечко економ класу під ключ з унікальними теплозахисними характеристиками без застосування синтетичних матеріалів з індивідуальними проектними та дизайнерськими рішеннями.
Компанія зацікавлена &#8203&#8203в інвестиціях, спільних підприємствах для розширення інфраструктури виробництва і в територіальних представників для розширення інфраструктури збуту.
Шановні замовники, ген. підрядні організації. НПК FCI технології пропонує взаємовигідні партнерські відносини з освоєння промислових обсягів робіт на умовах субпідряду, територіально - по всьому світу.
Досвід виробництва обладнання та будівельних робіт 15 років.
Технічне завдання на виготовлення обладнання обговорюється в Skype. Контакт: ukolosov
 
Оновлення: 25.03.2012
Зареєстровано: 11.06.2010
Ідентифікатор: 10222
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/fcit
FCI технології на мапі
Центральний офіс
Миколаїв, 54010, Україна, Миколаїв, вул. Галини Петрової 3а, оф. 2 54010
Популярність компанії
389 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 691