Євроiнструмент

ТОВ Євроiнструмент

Київ
Тел.:
0800 751 77 XX XX 0800 751 775
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Євроiнструмент

Магазин «Євроінструмент» ось вже багато років пропонує своїм відвідувачам найрізноманітніші інструменти і витратні матеріали. У нас ви зможете знайти обладнання як для любителів, так і для професіоналів. При цьому ми займаємося не тільки продажами, але також гарантійним і післягарантійним обслуговуванням, передпродажною підготовкою та ремонтом обладнання.
У нашому магазині продаються виключно оригінальні товари з усіма відповідними сертифікатами і тільки від відомих виробників - ми є офіційними представниками багатьох всесвітньо відомих брендів, на кшталт Bosch, Dewalt, Makita, Metabo, Husqvarna, Stihl і ін. У нас немає рішень від невідомих і незрозумілих брендів - продаємо тільки те, що стали б використовувати самі.
Всі наші продавці - фахівці у своїй справі. Вони прекрасно розбираються в темі і не з чуток знають про те, як користуватися інструментами і здатні порадити рішення, яке дійсно добре буде підходити для ваших цілей. Що ж стосується сервісу, то наші майстри мають багатий досвід ремонту та обслуговування найрізноманітнішого обладнання, ви можете бути впевнені, що ваш інструмент в надійних руках.
А ще «Євроінструмент» - це справедливі ціни.
Оновлення: 25.02.2020
Зареєстровано: 25.02.2020
Ідентифікатор: 36722
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/eurotools
Євроiнструмент на мапі
Центральний офіс
Київ, Новокостянтинівська, 1 04080
Популярність компанії
47 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 743