БОЛТ.UA

ТОВ БОЛТ.UA

Київ
Тел.:
+380 44 331 XX XX +380 44 331 3137
Закрито ⋅ Відкривається: чт, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ БОЛТ.UA

Найголовніша відмінність нашої компанії від інших - у нас працюють професіонали - ми гарантуємо нашим клієнтам якісне обслуговування, чіткі терміни поставок для кріплення (болти, саморізи, дюбелі, заклепки, гайки, гвинти, шпильки та ін.), якість і надійність! З вами завжди працює ваш особистий менеджер.

Чому ми? Все дуже просто: - Ми один з найбільших в Україні постачальників кріпильного матеріалу як вітчизняного, так і закордонного виробництва, тому у нас ви завжди знайдете багатий асортимент такелажу, метизів та кріплення.

Склад "BOLT.UA" розташований в Києві, по вулиці Василенка, 2 і має зручний режим роботи, тому ви завжди зможете отримати кріплення (болти, гайки, саморізи, дюбелі, шпильки, заклепки) чітко в строк.

Наша кріпильна компанія також працює з регіонами. Поставки метизів здійснюються транспортними компаніями, умови роботи яких добре відомі. Виробляються поставки кріплення зі складу в усі регіони України.

Наш кріплення - це кріплення найвищої якості. Ми постійно поповнюємо асортимент металовиробів. У нас ви зможете замовити навіть найрідкісніше кріплення і зробити індивідуальне передзамовлення.

Метизігнг поставляє кріплення для будівельних організацій і підприємств хімічної, харчової, машинобудівної, приладобудівної, оборонної промисловості. BOLT.UA це якість, перевірена практикою будівництва. Звертайтеся до нас без вагань - наші кріпильні матеріали не підведуть!

Будівельні технології постійно вдосконалюються, завдяки чому зводяться конструкції стають все більш надійними і довговічними. Незмінним залишається лише присутність в будь-який з конструкцій кріпильних матеріалів, до яких відносяться болти і гайки, анкера і дюбеля, саморізи і шурупи, перфострічки та будівельні шпильки, а також елементи будівельного такелажу. Асортимент кріпильних деталей розширюється відповідно до появи на будівельному ринку нових матеріалів, але попит на кріплення не зменшується - він постійно затребуваний як домашніми умільцями, так і професійними будівельними компаніями.
Оновлення: 27.10.2017
Зареєстровано: 27.10.2017
Ідентифікатор: 35307
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/bolt-ua
БОЛТ.UA на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Василенко, 2 4000
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00