Антуріум

ТОВ Антуріум

Ірпінь
Тел.:
+380 50 548 XX XX +380 50 548 7063
Моб.:
+380 50 548 XX XX +380 94 620 7539
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Антуріум

Компанія має сильну групу розробників і конструкторів, оснащену сучасним комп'ютерним обладнанням. У своїх розробках наші фахівці використовують досвід кращих вітчизняних і закордонних виробників, що дає нам можливість розробити і виготовити автоматику безпеки котлів, (печей) різних модифікацій і комплектації.

Географія поставок устаткування, на сьогоднішній день, охоплює десятки регіонів України, а також Росію та Білорусію. Найбільш великими і постійними нашими партнерами в Україні є: Іллічівський морський торговельний порт, ЗАТ «КОНТІ», ЗАТ «Укркотлосервіс», Донецька, Львівська та Одеська залізниці, Луцькі, Дніпропетровські, Донецькі, Одеські, Полтавські, Харківські, Херсонські Теплоенерго, (Теплокомуненерго обласні та міські теплові мережі), ЗАТ «Трансгаз».

Наше підприємство неодноразово вигравало тендери на поставку обладнання, завдяки високій якості продукції, що випускається, її відповідності сучасним вимогам і конкурентними цінами.

З метою встановлення постійної співпраці з постачання газового обладнання ми готові надавати інформацію про продукцію, що випускається, необхідну для проектування, будівництва і реконструкції об'єктів газового господарства.

Все обладнання стандартного виконання, яке наведене в номенклатурі завжди є на складі підприємства. Це забезпечує можливість його отримання у всіх регіонах України в найкоротші терміни (1-3 дні).

Терміни поставки спеціального обладнання і устаткування індивідуальної розробки, як правило, не перевищує 2-4 тижнів.

Кваліфікований інженерний персонал підприємства забезпечує оптимальний підбір КИПа і обладнання відповідно до вимог Замовника. Контрольно-вимірювальні прилади мають метрологічну сертифікацію і включені в держреєстр засобів вимірювальної техніки України.

Ми забезпечуємо все обладнання гарантійним і післягарантійним сервісом.

Також ми здійснюємо комплексну поставку КИП і обладнання, яке не виробляємо.
Ми сподіваємося, що після ознайомлення з номенклатурою і цінами нашого підприємства ви зробите висновок про доцільність роботи з нами.

Ще організації в Ірпені

Оновлення: 09.06.2018
Зареєстровано: 27.10.2017
Ідентифікатор: 35311
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/anturium
Антуріум на мапі
Центральний офіс
Ірпінь, ул. Новооскольская, 2 06200
Популярність компанії
65 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 076