ТОВ ВНДІХІМПРОЕКТ

Київ
Тел.:
+380 44 498 XX XX +380 44 498 5942
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ ВНДІХІМПРОЕКТ

ТОВ `ПРОЕКТНО-інжинірингова ЦЕНТР` ВНДІХІМПРОЕКТ `представляє одне з двох базових напрямів діяльності Інституту` ВНДІХІМПРОЕКТ `- проектне.

У листопаді 2005 року `Проектно - інжиніринговий центр` виділився зі структури інституту і набув статусу самостійного підприємства - ТОВ `ПРОЕКТНО-інжинірингова ЦЕНТР` ВНДІХІМПРОЕКТ `, при цьому зберігши весь свій потенціал, структуру і кваліфікований персонал.

Фахівці нашої компанії, що мають більш ніж 35-річний досвід проектування і будівництва виробництв для самих різних галузей промисловості, пропонують наступні проектні роботи та інжинірингові послуги:

* Передпроектні опрацювання;
* Збір та обробка вихідних даних для проектування;
* Уточнення проектного асортименту продукції;
* Розробка варіантів компонувальних рішень і технологічних схем;
* Підбір основного технологічного обладнання;
* Інженерні розрахунки;
* Проектна документація по всіх розділах згідно з ДБН А.2.2-3-2004
* Супровідна документація;
* Будівельні кошторису;
* Спеціальні розділи проекту тому `Оцінка впливу на навколишнє середовище` (ОВНС), `Автоматична система пожежної сигналізації` і т.д.;
* Послуги з обстеження вибухопожежонебезпечних підприємств, виробництв та розробці заходів з приведення до діючих норм та правил вибухопожежобезпеки;
* Допомога і підтримка в отриманні технічних умов (ТУ)
* Погодження проектної документації при проходженні державної інвестиційної та відомчих експертиз.
* Промисловий інжиніринг;
• допомога в координації будівництва.

Проектна документація, розроблена фахівцями ТОВ `ПРОЕКТНО-інжинірингова ЦЕНТР` ВНДІХІМПРОЕКТ `, лягла в основу будівництва та реконструкції понад 500 об`єктів і виробництв в різних галузях промисловості на території всього колишнього Радянського Союзу.

Ознайомитися з переліком ключових наших замовників Ви можете в розділі `Побудовано за нашими проектами`.

Ми щиро сподіваємося, що наші знання, досвід і численні контакти з провідними вітчизняними і зарубіжними виробниками висококласного обладнання, можуть виявитися Вам корисними, як і тим підприємствам, з якими ми вже співпрацюємо багато років.

Промислове проектування - комбінація прикладної художньої науки, за допомогою чого естетика, ергономіка й зручність і простота використання продуктів можуть бути покращені для конкурентоспроможності і виробництва. Роль художника - конструктора повинна створити і виконати дизайнерські рішення до проблем форми, зручності та простоти використання, фізичної ергономіки, маркетингу, фірмового розвитку і продажів.

Художники - конструктори - в основному концептуальні інженери. Мета цієї області полягає в тому, щоб вивчити і функцію і форму, і зв`язок між продуктом і користувачем - продукт, як це відбувається в будь-якій іншій області архітектури проектування заводів. Будучи єдиною різницею, тут професіонали, які беруть участь у процесі, усі спеціалізовані на дрібномасштабному дизайні, а не на іншому масивному колосальному обладнанні як будівлі або суду. Архітектори не проектують механізми або двигуни, які змушують машини переміститися, або кругообігу, які керують рухом (що завдання зазвичай приписується інженерам), але вони можуть зробити технічні аспекти допомогою дизайну зручності проектування складу, і простоти використання і сформувати відносини. І звичайно, вони партнером весь інший, професіонали як маркетологи, щоб ідентифікувати і виконати потреби та очікування.

`Промисловий дизайн (посвідчення особи) є професійним обслуговуванням створення і розвитку понять і технічних вимог, які оптимізують функцію, цінність і поява продуктів і систем для взаємної вигоди і користувача і виробника`.

Проектування виробництва, безпосередньо, часто важко визначити непроектіровщікам, тому що значення, прийняте спільнотою дизайнерів, не є тим, зробленим зі слів. Замість цього визначення створено в результаті придбання критичної структури для аналізу та створення експонатів. Один з багатьох прийняв визначення дизайну проекту підприємства відбуваються зі Школи дизайну Карнегі Меллона, `Дизайн проектування - процес взяття чогось з його існуючої держави і переміщення цього у привілейоване держава.` Це відноситься до нових експонатів, існуюче держава яких - невизначені, і раніше створені експонати, держава яких витримує бути поліпшеним.

Згідно дипломованому Товариству Проектувальників, дизайн проекти торгових - сила, яка поставляє нововведення, яке в свою чергу експлуатувало творчий потенціал. Їх структура дизайну, відома як Дизайн, Генетична Матриця визначає ряд знань в 4 ключових генах, які ідентифіковані, щоб визначити складання з проектувальників і довести до відома широкої аудиторії, що вони роблять. У межах цих генів проектувальник демонструє основні знання проектувальника, і певні знання визначають проектувальника як `художника - конструктора`. Це звичайно в межах контексту постачає нововведення у формі тривимірного продукту, який вироблений в кількості. Однак визначення також поширюється на продукти, які були проведені, використовуючи виробничий процес.
Оновлення: 22.08.2011
Зареєстровано: 01.01.2007
Ідентифікатор: 131
Відгуки про компанію
www.bau.com.ua/f/VNIICHIMPROJEKT
ВНДІХІМПРОЕКТ на мапі
Центральний офіс
Київ, 02002