Барракуда - Сучасні системи опалювання

ТОВ Барракуда - Сучасні системи опалювання

Київ
Тел.:
+380 63 155 XX XX +380 63 155 8881
Моб.:
+380 63 155 XX XX +380 67 399 3738
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Барракуда - Сучасні системи опалювання

Монтаж сучасних систем опалення, водопостачання, каналізації за принципом - відповідальність за весь комплекс інженерних систем: від проектування, монтажу, наладки систем, до запуску, сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування на весь період експлуатації. Такий підхід дозволяє створювати надійні, енергоефективні системи опалення, що гарантовано забезпечить Ваш будинок теплом на багато років. Робота з 1996 року і досвід монтажу понад 500 систем, дозволяють нам створювати професійні системи опалення всього спектру: від економічних систем опалення невеликих котеджів, до найскладніших систем опалення на геотермальних, повітряних, гібридних теплових насосах. Головна наша задача - створення економічної і оптимальної системи опалення, саме для Вашого будинку. З Нами легко домовитися і легко працювати, це підтверджує бездоганна репутація фірми.

Основні напрямки - проектування, монтаж під ключ і повний супровід:
1. Монтаж самих економічних систем опалення - систем опалення на теплових насосах, NIBE (Швеція), OCHNER (Австрія), Bosch, BUDERUS,VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина), ZUBADAN MITSUBISHI ELECTRIC (Японія)
2.Монтаж високоефективних системи опалення на газових конденсаційних, електричних, твердопаливних, піролізних котлах, з оптимальним співвідношенням ціни і експлуатаційних характеристик (надійність, економічність, комфорт)
3. Модернізація, реконструкція застарілих топкових з великим споживанням енергоносіїв.
4. Монтаж ексклюзивних систем опалення в котеджах палацового типу, з використанням найефективнішою опалювальної техніки та систем регулювання, з застосуванням і ексклюзивних дизайнерських ліній опалювального обладнання.
5. Офіційний сервісний центр Bosch, Buderus
6. Офіційний сервісний центр VIESSMANN
8. Продаж опалювального обладнання, комплектація об'єктів опалювальним обладнанням за оптовими цінами.

Конкурентні переваги компанії:
1. Одними з перших в Україні ми почали проектувати і реально запускати системи опалення на геотермальних теплових насосах. Нами повністю відпрацьована технології проектування і монтажу цих самих економічних систем опалення. Сьогодні монтаж теплових насосів, один з провідних напрямків нашої роботи. Встановлені та ефективно працюють на території України, теплові насоси різної потужності, включаючи системи опалення на гібридних теплових насосах останнього покоління.
2. Накопичений досвід дозволяє створювати дуже економічні системи опалення з застосуванням газових, твердопаливних, електричних котлів, а також геліосистем різного призначення.
3. Кваліфікація і злагодженість 6 монтажних бригад, які дозволяють провести монтаж будь-якої системи опалення, якісно і в строк.
4. І головне - бездоганна репутація, багаторічний досвід, відсутність роздутого штату, застосування знижок, професійний підхід до кожного проекту, чесні кошториси, дозволяють Нам "домовитися" практично з кожним Замовником, а Вам мати професійну систему опалення з супроводом на весь період експлуатації.
Детальніше: www.barrakuda.com.ua
Оновлення: 08.01.2020
Зареєстровано: 29.01.2009
Ідентифікатор: 731
Відгуки про компанію
А
Хорошая компания, давно с ними сотрудничаю, всегда все нормально делают.
4 лип. 2019 р., 23:54
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.bau.com.ua/f/Barrakuda
Барракуда - Сучасні системи опалювання на мапі
Центральний офіс
Київ, м. Київ вул. Охтирська 6 Б 03138
Ліцензія: АE №260736, видана Инспекция гос. архитектурно-строительного контроля от 19.04.2013
Популярність компанії
60 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 7 597