Новітні будівельні технологіх презентують на Осінньому Будівельному Форумі

70
Новітні будівельні технологіх презентують на Осінньому Будівельному Форумі
Гал-ЕКСПО
Робота на Осінньому Будівельному Форумі в 2018 році
Автор:
Оцінка: 
Львів приваблює до себе не лише туристів на культурні та розважальні заходи, але й збирає ділове коло професіоналів та бізнес кластер. Одним із професійних майданчиків подібного характеру стане Осінній Будівельний форум, який відбудеться 09-11 жовтня 2019 року у ВЦ «Південний-ЕКСПО».

Будівельний Форум – вже традиційне місце зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни. Будівельна виставка репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію понад 100 компаній з України та з-за кордону. Протягом 3-ох днів на Форумі відбудуться обговорення актуальних та необхідних питань будівельної галузі, презентації та семінари також чекатимуть на вас.

В рамках Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXX Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XIII Спеціалізована виставка «опалення» та XIII Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».

Серед основних тематичних розділів:
- будівельні та оздоблювальні матеріали,
- будівельні та металеві конструкції,
- фасадні та покрівельні матеріали,
- штукатурка, фарби, лаки, суміші,
- будівельне обладнання, риштування, технології,
- системи опалення,
- енергозберігаючі технології,
- пічки, каміни, димарі,
- ліфти та ліфтове обладнання,
- електричний та ручний інструмент,
- ландшафтна архітектура,
- виробництво вікон та дверей, профілі, ПВХ,
- ворота, огорожа і т.д.

Будівельний форум проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту паливно-енергетичного комплексу, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, наш захід підтримують багато профільних організацій Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Львівський політехнічний університет, Інститут містобудування та інженерії довкілля, Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради, та ряд інших.
Loading
Тел .:
Loading136 997-XX-XX Показати телефон +380 322 971 369
Ідентифікатор: 14693
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями