Виробник обігрівачів UDEN-S став «Фаворитом успіху – 2018»!

69
Виробник обігрівачів UDEN-S став «Фаворитом успіху – 2018»!
Автор:
Оцінка: 
Споживачі зробили свій вибір у бізнес-конкурсі «Фаворити успіху» у категорії «Обігрівач» тисячі разів проголосувавши за кропивницького виробника «УДЕН-Україна»!
Конкурс «Фаворити успіху» - всеукраїнський рейтинг споживацьких уподобань. Його переможці визначаються опитуванням трьох респондентських груп: найвимогливішого журі – споживачів – шляхом голосування за найкращі бренди, що триває весь рік на сайті конкурсу. Проміжні підсумки підбиваються щокварталу. Журі спеціалістів та експертів, і третьої - журі відомих людей і знаменитостей.
Дуже раді за нашого кропивницького виробника енергозберігаючих обігрівачів «УДЕН-Україна» та бренд UDEN-S. Компанія вже двічі отримувала звання «Кращий обігрівач» у цьому конкурсі та протягом 2018 року тримала лідерську позицію у голосуванні ііі… втретє визнана найкращою! Обігрівачі UDEN-S отримали переможне звання «Фаворит успіху-2018»!
Виробник дякує усім, хто підтримував його у голосуванні: «Весь 2018 рік ви, друзі, голосували за наш бренд, підтримували у рейтингу, поширювали дописи у соцмережах, писали листи та коментарі з привітаннями. Дякуємо вам за це! Саме завдяки вашій завзятості, любові до нашої торгової марки ми перемогли!
Так-так, ми зайняли перше місце за результатами голосування найважливішого журі - наших споживачів, у категорії "Обігрівач" і отримали переможний статус «Фаворит успіху-2018»! Це просто неймовірно!
Не втомлюємося дякувати клієнтам, партнерам, дилерам, усім-усім, хто голосував за нас та вболівав ;). Ця перемога - підтвердження нашій діяльності та обраного нами шляху, ще 12 років тому! Нам дуже радісно, від того, що ви обрали нас, довірилися нам і зараз маєте комфортну, економну, гарну систему опалення.

UDEN-S - Фаворит успіху 2018!»

Дорогі читачі, та голосування триває й зараз.
Обирайте українське - обирайте UDEN-S!
Loading
Тел .:
Loading052 227-XX-XX Показати телефон +380 522 278 279
Моб.:
Loading099 027-XX-XX Показати телефон +380 99 027 2098
Ідентифікатор: 14508
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії Уден-Україна:
Ще акції компанії Уден-Україна: