Як я міг заощадити на будівництві будинку, якби знав це раніше

Як я міг заощадити на будівництві будинку, якби знав це раніше

Робити точно = робити економно
calendar_today
1 лютого 2016
query_builder
visibility
2 622
Якщо під час заливки монолітного перекриття забезпечити ідеально рівну поверхню, додати труби теплої підлоги і профілі (або вставки) для освітлення, можна позбутися стяжки, утеплення і вирівнюючих шарів. Приклад технології монолітного перекриття з виставки BAU2015, Мюнхен, Німеччина.

Таке перекриття просте в реалізації: кладеться профіль, на нього — арматура, на кріплення кладуться труби теплої підлоги і другий шар арматури. Все заливається бетоном і вирівнюється. Поверхня готова! Можна відразу укладати чистову підлогу, а таку стелю досить просто пофарбувати без додаткової обробки.

Монолітне перекриття
Фото: BAU.ua
Фото стенду компанії Max Frank GmbH & Co на виставці BAU2015, Мюнхен, Німеччина
Економія бетону

У профіль з пінопластом всередині легкого монтувати освітлення — потрібно тільки видалити частину пінопласту, який виконує дві ролі: заощаджує бетон за рахунок обсягу і запобігає його затіканню у профіль. Бетон економиться і завдяки тому, що на цьому перекритті не потрібно робити стяжку.

Отримуємо плиту товщиною близько 15-20 см, що не дуже відрізняється від традиційного теплої підлоги зі стяжкою близько 10 см. Інертність системи опалення залишається в прийнятній зоні. Труби теплої підлоги в такому перекритті можуть слугувати системою охолодження для нижнього поверху влітку.

Витрата бетону на перекриття в півтора рази нижче: не потрібно робити стяжку

Різниця технологій

Як роблять перекриття традиційно? Укладають сітку з арматури першим шаром, перев'язуючи дротом. Роблять другий такий самий шар. Потім за допомогою коротких відрізків арматури піднімають другий шар, щоб під час заливки він не змістився.

Як роблять за технологією компанії Max Frank GmbH & Co? На перший шар арматури укладають готову зварену «драбинку», вигнуту зигзагом, навіть не фіксуючи її. Широка база опори забезпечує хорошу стійкість. Укладають труби теплої підлоги і зверху — другий шар арматури. Все готове для заливки.
Зникає необхідність у частині робіт із зв'язування арматури і, головне, зовсім не потрібна стяжка теплої підлоги товщиною 8-10 см над перекриттям.

Андрій Лесьо
Андрій Лесьо
Практика будівництва Навіщо італійцям прикраси на автобанах?
Навіщо італійцям прикраси на автобанах?
Що виходить, якщо любиш свою роботу
Технології Як роблять дороги в Америці: відео
Як роблять дороги в Америці: відео
Технологія, виправдана досвідом
Практика будівництва Утеплення фасаду: як купити матеріали, не виходячи з дому?
Утеплення фасаду: як купити матеріали, не виходячи з дому?
Вибрати і замовити матеріал для утеплення можна також швидко, як будь-який інший товар
коментарі

Микола
А як у такому випадку зробити звукоізоляцію (особиливо від ударного шуму) між поверхами?
17 січ. 2019 р., 11:39
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями