Вентбазар

ТОВ Вентбазар

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 500 0053
  • :
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ТОВ Вентбазар

Спеціалізований інтернет-супермаркет Ventbazar, Вентбазар пропонує обладнання для систем вентиляції, опалення та кондиціонування.
Ventbazar - інтернет-ресурс від групи компаній АМІКС, що впроваджує проекти сучасних інженерних мереж для промислових, комерційних або приватних об'єктів.
Онлайн-каталог Вентбазар із зручним пошуком містить інформацію про більш ніж 15 тис. товарів для систем вентиляції та кондиціонування від більше ніж 25 провідних виробників.
Тут представлені:
припливні і припливно-витяжні установки
вентилятори промислового та побутового типів
елементи для вентиляційних систем
автоматика і монтажні елементи вентсистем
а також: чиллери, фанкойли, компресорно-конденсаторні блоки, руфтопи і мультизональні системи кондиціонування. Окремо представлено теплотехнічне обладнання від відомих світових брендів -тепловентілятори та теплові гармати широкого спектру потужностей, а також повітряні завіси вертикальні і горизонтальні.
Менеджери інтернет-магазину надають консультаційні послуги для замовників.
Компанія Ventbazar виконує також проектні роботи, монтаж, пуско-наладку і обслуговування систем вентиляції та кондиціонування для комерційних або промислових об'єктів.
Оновлення: 06.03.2020
Зареєстровано: 14.02.2014
Ідентифікатор: 28302
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Павел
Искал приточно-вытяжную установку для своего помещения.Не мог понять какой бренд лучше, какая именно установка подойдет для моего помещения. После, что б не тратить время позвонил к ним в компанию. Далее переключили на инженера - он очень доступно объяснил по каким параметрам нужно подбирать установку, указал на ряд моделей которые подойдут для мох потребностей, рассказал +- и т.д. На финише все вышло так: я у них приобрел установку, а в придачу получил бесплатную план схему разводки труб, и поддержу в телефонном режиме. Грамотные ребята, я остался доволен.
19 серп. 2017 р., 10:26
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
www.bau.com.ua/f/ventbazar
QR-код сторінки компанії Вентбазар
Посилання для мобільних пристроїв
Вентбазар на мапі
Центральний офіс
Київ, пр-т Московский 28а (Б),3 этаж 04073
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
889 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 694