ТОВ УкрФільтр

Харків
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 67 544 4451
  • Контакти
Опис

ТОВ УкрФільтр

В кінці 2009 року, ми досягли головної мети, запустивши виробництво проточних багаторівневих фільтрів для очищення води серії Combix. Новий дизайн фільтрів дозволив нам послідовно розвивати бренд Parzn не дивлячись на наслідки світової економічної кризи і ще на один крок наблизиться до нашої основної задачі - зробити фільтр доступним для кожного Українця.

1. Виробництво

Компанія `УКРФІЛЬТР` має власну виробничу лінію з лиття і збірці побутових систем фільтрації в Україну. На території Харківської області ми відливаємо, збираємо і тестуємо готову продукцію на предмет течі. Після перевірки продукція упаковується і відправляється на склад.

2. Оплата

В даний момент ми працюємо за готівковий 100% розрахунок. Для покупців з інших регіонів України існує можливість оплати на карти ОТP і ПРИВАТ БАНКУ

3. Доставка

Компанія УКРФІЛЬТР відправляє свою продукцію у всі регіони України протягом трьох днів з моменту оплати. Витрати на транспортування вантажу замовник бере на себе. Для крупно-оптових покупців терміни поставки формуються індивідуально.

4. Сервісне обслуговування

Продукція торгової марки PARZN (Парзен) має 2х річну гарантію (за умови дотримання правил експлуатації описаних в інструкції)

5. Повернення

Згідно зі ст. 9 Закону України `Про захист прав споживачів` споживач має право протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, замінити товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором або не може бути використаний за призначенням, але за умови якщо товар не використовувався і збережено його товарний вид, споживчі якості, пломби, заводська упаковка, документи.

6. Дилерам

Компанія УКРФІЛЬТР формує дилерську мережу на території Україні. Ми пропонуємо конкурентоспроможний товар, карколомні ціни, рекламу на офіційному сайті компанії і підтримку рекламно-поліграфічною продукцією.
Оновлення: 18.05.2012
Зареєстровано: 18.05.2012
Ідентифікатор: 16754
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/ukrfulter
QR-код сторінки компанії УкрФільтр
Посилання для мобільних пристроїв
УкрФільтр на мапі
Центральний офіс
Харків, ул. Академика Павлова, 82
Популярність компанії
597 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 576