ТОРГОВА КОМПАНІЯ КСК

ТОВ ТОРГОВА КОМПАНІЯ КСК

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 239 2625
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 97 155 5371
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 502 3233
  • Контакти
Опис

ТОВ ТОРГОВА КОМПАНІЯ КСК

ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КСК» успішно працює на українському ринку металовиробів і кріплення з 2004 року. За час роботи ми придбали багато надійних постачальників і низку постійних партнерів. Ми міцне і необхідна ланка в зв'язці: завод виробник - споживач. Наша бездоганна репутація разом з індивідуальним підходом до кожного клієнта є основою для успішної роботи компанії. Ми співпрацюємо з багатьма метизними підприємствами України.
В наявності є всілякі металовироби, продукція для ремонтно-зварювальних робіт - зварювальні електроди і зварювальний дріт від виробника зварювальних матеріалів. Також наша компанія готова запропонувати таку продукцію, як дріт, в тому числі оцинкована і колючий, круги абразивні, канат сталевий, металева і зварна сітка, сітка рабиця.
У широкому асортименті компанії є всілякий кріплення - цвяхи, болти, гайки, шайби, гвинти, заклепки, шплінти, шурупи, шпильки, саморізи, анкера і дюбеля. Вся надавана продукція проходить ретельний контроль і має всі необхідні сертифікати якості.
Наші висококваліфіковані співробітники відділу продажів завжди дадуть відповідь на будь-які питання, підкажуть рішення будь-яких виробничих завдань, даючи докладні консультації.
З кожним роком ТК КСК розширює свій асортимент, покращує сервіс обслуговування і розробляє оптимальні умови співпраці.
Доброзичливі і взаємовигідні відносини, незамінність продукції - це основа нашого бізнесу.
Оновлення: 05.06.2014
Зареєстровано: 05.06.2014
Ідентифікатор: 30549
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/tk-ksk
QR-код сторінки компанії ТОРГОВА КОМПАНІЯ КСК
Посилання для мобільних пристроїв
ТОРГОВА КОМПАНІЯ КСК на мапі
Центральний офіс
Київ, ул. Магнітогорська, 1а 02260