Ліфтреммонтаж

Дніпро
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 766 9333
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 522 3877
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 56 778 5595
  • Контакти
Опис

Ліфтреммонтаж

Спеціалізований підрозділ АТЗТ НВО `Созидатель` `ЛІФТРЕММОНТАЖ` працює з 2003 року. У підрозділі працюють висококваліфіковані інженери та електромеханіки, підготовлені за самими передовими технологіями, що мають величезний досвід практичної роботи.

Сьогодні у портфелі замовлень `Ліфтреммонтажа` понад 40 одиниць ліфтового обладнання. Це ЛІФТИ, ПІДЙОМНИКИ, ЕСКАЛАТОРИ


• Щербінського ліфтобудівельного заводу (Росія)
• Карачаровского механічного заводу (Росія)
• Могилівського ліфтобудівельного заводу (Білорусь)
• Компанії ОTІС
• Компанії ЛЕХЕР (Туреччина)
• Компанії Фабр (Туреччина)

Устаткування встановлено у житлових будинках та адміністративних будівлях Дніпропетровська за адр: Виконкомівська, 24, Артеківська, 12; Гоголя, 20; Мандриківська, 336; Мандриківська, 340; Робоча, 18; Шевченка, 4; Сєрова, 4; Наб. Перемоги, 136; Миронова, 7; Баумана, 10; пер.Штабной, 8, пр. Гагаріна, 23, вул Космічна, 3; вул Кедрина, 53-а; пр. ім. Газети Правда, 14-Б і багатьох інших об`єктах міста та регіону.

Наша компанія працює як безпосередньо з заводами-виробниками, так і з регіональними дилерами виробників по`емного обладнання різних країн, в будь-якому випадку наш заказник отримує оптимальну ціну від виробника. Згідно Вашого вибору, фахівці НВО `Созидатель`


• розмістять Ваше замовлення на виготовлення і поставку обладнання
• проведуть його Предмонтажная підготовку, монтаж та налагодження
• оформлять дозвільну документацію
• візьмуть на себе обов`язки по експлуатації та сервісного обслуговування обладнання

За бажанням замовника, на кожний ліфт може бути встановлена ​​система санкціонованого доступу. У цьому випадку, викликати і відкрити кабіну ліфта можливо тільки за допомогою спеціального електронного ключа, що сприяє збереженню ліфтового устаткування, підвищення безпеки і поліпшення розрахунків за користування ліфтом. Оплата за користування електронним ключем може нараховуватися традиційно, у розрахунку за квадратний метр площі. Передбачений і другий варіант оплати - за кількістю фактично використаних поїздок. При цьому виді платежу ліфт розглядається як вертикальне транспортний засіб; вводиться справедливий розрахунок: користуєшся ліфтом - платиш за послугу, не користуєшся - не платиш. У кожному разі, зручну і прийнятну форму оплати вибирають наші клієнти.

Ми надаємо замовникам гарантії безпеки та надійності в експлуатації ліфтового і ескалаторного обладнання за рахунок високої якості спеціалізованої техніки та професійно виконаних робіт з її монтажу та експлуатації. Оптимальні ціни на пропоновані компанією `Созидатель` товар і послуги стануть приємним доповненням до нашого договору про співпрацю.

Вартість технічного обслуговування 1 ліфта від 400 грівеньмесяц
Оновлення: 08.08.2011
Зареєстровано: 08.08.2011
Ідентифікатор: 14190
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/sozidatellift
QR-код сторінки компанії Ліфтреммонтаж
Посилання для мобільних пристроїв
Ліфтреммонтаж на мапі
Центральний офіс
Дніпро, вул. А. Фабра 4 49000