Кнауф Інсулейшн Україна

ТОВ Кнауф Інсулейшн Україна

Київ
Тел .:
044 391-XX-XX Показати телефон +3044 391 17 27
Тел .:
044 391-XX-XX Показати телефон +3044 391 17 29
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ Кнауф Інсулейшн Україна

`Кнауф Інсулейшн` - одна з найбільш динамічно розвиваються і шанованих компаній на світовому ринку теплоізоляції. Пропонуючи споживачам широкий асортимент теплоізоляційних матеріалів, `Кнауф Інсулейшн` прагне задовольнити зростаючі вимоги до енергоефективності, пожежної безпеки та акустичному комфорту як нових, так і існуючих житлових і комерційних будівель, виробничих споруд. Спільно з партнерами в будівельній галузі, представниками наукових кіл та державних органів, `Кнауф Інсулейшн` спрямовує зусилля, щоб досягти скорочення існуючого розриву між розрахунковими коефіцієнтами енергетичної ефективності будівель та їх реальними показниками.

У компанії `Кнауф Інсулейшн` в понад 35 країнах світу на більш ніж 30 підприємствах з виробництва мінераловатної теплоізоляції на основі скловолокна та на основі базальту, дерево-цементних плит, екструдованого пінополістиролу (XPS) і пінополістиролу (EPS), працює 5000 співробітників. `Кнауф Інсулейшн` пропонує найбільш широкий спектр теплоізоляційних матеріалів для будівництва, технічної ізоляції, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, промислового обладнання.

Компанія входить до складу сімейної групи компаній `Кнауф` - виробника будівельних матеріалів та систем для будівництва.
Новини компанії
Учасник виставок
Оновлення: 04.02.2008
Зареєстровано: 04.02.2008
Ідентифікатор: 4180
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/knaufinsulation
QR-код сторінки компанії Кнауф Інсулейшн Україна
Посилання для мобільних пристроїв
Кнауф Інсулейшн Україна на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Луначарського, 4, 9-й поверх 02002