АрхіДОМ

АрхіДОМ

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 572 1623
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 558 9997
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 572 1623
  • Надійність
  • Контакти
Опис

АрхіДОМ

Дизайн інтер'єру у виконанні архітекторів студии АрхиДОМ - це ексклюзивний проект, створений з урахуванням Ваших бажань, індивідуальності і стилю. Інтер'єр Вашої квартири набуде свою неповторність!
ArchiDOM - все про дизайн інтер'єру
Дизайн-студія ArchiDOM це творчий колектив, який об'єднав досвідчених дизайнерів, архітекторів, художників та інших кваліфікованих фахівців. Нами виполнілнено десятки проектів дизайну інтер'єру заміських будинків, квартир, з частиною яких Ви можете ознайомитися на нашому сайті.
За час роботи над нашими проектами дизайну інтер'єрів ми співпрацювали з багатьма фірмами, студіями, виробниками, приватними підприємцями, тими, хто допомагав нам втілювати в життя наші, на перший погляд, нездійсненні ідеї.
Було зібрано (часто по крупицях) величезну кількість інформації, необхідної в щоденній роботі дизайнера - від довідкової інформації, до практичної - де знайти ?, - де шукати ?, - як виглядає ?, - хто зробить ?, і т.д і т. п.
Каталоги, рейтинги і пошук в інтернеті часто забирає неприпустимо багато часу - а час, як відомо ...
Загалом, з'явилося бажання систематизувати зібрану інформацію і дати можливість всім дизайнерам інтер'єру і архітекторам користуватися нею. Так і з'явився цей сайт.
ArchiDOM - ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ
У цьому розділі ми спробували зібрати інформацію, необхідну як професіоналам - архітекторам і дизайнерам інтер'єру, так і тим, хто хоче зайнятися дизайном інтер'єру самостійно, або тільки приступає до освоєння спеціальності дизайнера інтер'єру.
Тут ви знайдете і приклади дизайну інтер'єру, виконані архітектурної студією ArchiDOM, пропозиції наших партрнеров - фахівців з текстильного дизайну, художників, декораторів, та статті з основ дизайну інтер'єру, і довідкові матеріали.
ArchiDOM - РЕМОНТ І ОБЛАШТУВАННЯ
Дизайном інтер'єру і ремонтом займаються всі - аксіома!
І всім хочеться, що б ремонт і обробка закінчилися успішно.
Але як і де знайти фахівців з ремонту, обробці інтер'єру, якісно і в строк зробити все, що Ви захочете?
Де знайти матеріали для обробки, декорування, обладнання, і які вибрати з усього різноманіття запропонованих на ринку?
У цьому розділі ми спробуємо відповісти на ці питання!
І не тільки...
ArchiDOM - 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Для отримання уявлення про інтер'єрі майбутнього будинку, квартири, потрібно архітектурна фотореалістична 3d візуалізація. Завдяки 3d візуалізації Ви зможете до початку ремонту побачити результат розпочатого ремонту інтер'єру, внести необхідні корективи в планування, вибрати і раставіть меблі, підібрати підлогові покриття і шпалери, показати Вашій дитині, як виглядатиме його дитяча.
АЛЕ! Це сама трудомістка частина роботи дизайнера інтер'єру. Тому цей розділ покликаний полегшити роботу 3d визуализатора. Тут викладені приклади 3d візуалізації, ну і найцікавіше - для вільної скачки (і використання) готові 3d сцени інтер'єру і 3d моделі! Користуйтеся!
ArchiDOM - ХОБІ
Чи не дизайном єдиним живе дизайнер.
У цьому розділі все про наших захопленнях у "вільне від інтер'єру" час.
Від фотографій наших поїздок, клубного життя, зустрічей з дизайнерами та архітекторами, до цілком серйозних робіт.
ArchiDOM - КАТАЛОГИ І ПОСИЛАННЯ
Це два розділи, обидва містять адреси та посилання на сайти, які ми рекомендуємо відвідати. Це сайти (і адреси) дизайн-студій, магазинів, виробників, що знаходяться в Україні. Це сайти загальноосвітньої спрямованості, що містять інформацію з історії та практиці архітектури, дизайну, образотворчого мистецтва. Саме тут Ви знайдете, де купити (або хто виробляє) декор; хто займається освітлювальними приладами і може зробити світло у Вашому саду; хто продає картини, живопис; хто виконає розпис Ваших стін; яке скло потрібно для Вашого інтер'єру і хто його виготовить; хто і де працює з металом, керамікою ...
Оновлення: 22.02.2007
Зареєстровано: 07.08.2006
Ідентифікатор: 742
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/ArchiDOM
QR-код сторінки компанії АрхіДОМ
Посилання для мобільних пристроїв
АрхіДОМ на мапі
Центральний офіс
Київ, Червоноармійська 19, к-р Київ