Земляные работы в Днепре

300 грн замовити
Ціна за м2.
+380 67 912 XX XX +380 67 912 2543
Дніпро
Продавець: БДСУ
Земляные работы в Днепре
Виконаємо в Дніпрі і передмістях різні види земельних робіт вручну.

Риття траншей під газ, водопровід, каналізацію, укладання силового або будь-якого іншого кабелю, траншеї під стрічкові фундаменти або інші господарські потреби. при необхідності здійснюємо і зворотне засипання траншеї з ущільненням або без.

Копка вручну котловану під льох або підвал. Викопану землю можемо або вивезти на звалище, або перевезти і розпланувати по вашій ділянці.

Копання зливних (вигрібних) ям на глибину до п'яти метрів.

Поглиблення підвалів - виїмка, винос і вивіз (при потребі демонтуємо старе бетонне або будь-яке інше покриття) грунту з підвальних приміщень з метою збільшення висоти стелі.

Перенесення і планування привізного грунту по території.

Ціна на проведення земляних робіт залежить від ряду факторів: який саме грунт (пісок, чорнозем, глина, цілина), наявності в ньому будівельного сміття і коренів, глибини розробки грунту і загального обсягу робіт. На даний момент (зима 2022) вартість даної послуги становить 300 грн / м3 (при звичайному грунті глибиною до двох метрів і загальним обсягом замовлення від 5 м3). Мінімальне замовлення - 1400 грн.

Також виконуємо і інші види робіт, в тому числі бетонування майданчиків, дворів, пристрій вимощення навколо будинку, бетонна стяжка підлоги, стрічкові фундаменти, демонтаж. Повний список на нашому сайті Бригади Добрих Будівельних Послуг.

Довіряючи нам проведення земляних робіт на вашій ділянці, ви можете бути спокійні за порядок, якість та терміни виконання оних.
Технічні характеристики
Артикул49549
Оновлення: 26.01.2022
Додано: 18.01.2016
Ідентифікатор: 49549
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії БДСУ - 10 позицій